Nápojové a potravinové automaty - Firmy

ATV-Cafe s.r.o.

Nabízíme pronájem, provoz a prodej prodejních automatů na nápoje nebo na balené potraviny a kávovarů. Dodáváme i kompletní doplňkový sortiment jako je káva instantní a zrnková, cappuccina, kakaové nápoje, čaje, smetany do kávy nebo široký výběr kelímků.

Praha 4,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

FOODEX s.r.o.

Dodáváme kvalitní kávovary, nápojové automaty a prodejní svačinové automaty. Nabízíme i pronájem pro hotely, restaurace, školy nebo různé firmy. Poskytujeme pravidelný servis a dodávky nápojů, potravin a jiných surovin.

Máme exkluzivní zastoupení značek NESCAFÉ a AZKOYEN.

Brno - Chrlice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

GODECIE EP s.r.o.

Nabízíme náš výrobek - domácí výčep pro stáčení nápojů prodávaných v PET lahvích (limonád, vod, šťáv, vína a piva).
Pivaři ocení zážitek natočení si piva s jeho vychutnáním pří domácím posezení nebo při posezení s přáteli. Prodejci a rodiče ocení bezpečnou manipulaci s nápoji v PET lahvích.
Výčep můžete postavit kamkoliv na rovný povrch. Jednoduchá manipulace - do minuty již stáčíte Váš nápoj.

Praha 10,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

PALI s.r.o.

Firma je zaměřena především na dodávky kompletních linek a strojů pro stáčení nápojů a dalších tekutin do lahví skleněných, PET, polyetylénových a dalších a plechovek.

Chotěboř,  Kraj: Vysočina
Stát: cz Česká republika Více...

JASO, s.r.o.

Společnost JASO, s.r.o. zajišťuje provoz a prodej prodejních a nápojových automatů. Do automatů dováží i veškerý potřebný sortiment. Samozřejmostí je zajištění servisu automatů. Neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit na naši budoucí spolupráci.

Plzeň,  Kraj: Plzeňský
Stát: cz Česká republika Více...

GASTROSET CZ plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a servisem kávovarů. Zabezpečíme kvalitní kávovary pro domácnosti, kanceláře a restaurace. Rovněž se zabýváme prodejem různého druhu nádobí a doplňků. Více informací naleznete na našich internetových stránkách.

ING.IVO ČERVINKA

Obchodní zastoupení společnosti Matec. Výroba obráběcích CNC center a portálových strojů. Zprostředkování nákupu a prodeje nápojových strojů a linek.

Cerhovice,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

MAGOYA, spol. s r.o.

Dovoz a prodej dutinkového polykarbonátu. Polykarbonát zn. TopBrand je vhodný na zastřešení teras, bazénů, garážových stání a výrobu skleníků.

Velkoobchodní prodej kožené galanterie. Nabídka automatů na chlazení a ohřev vody - WATERCOOLER. Prodej barelové pramenité vody a elektronických cigaret, doutníků, dýmek i e-liquidů.

Praha 6 - Veleslavín,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

LEVEL s.r.o.

Velkoobchod, maloobchod, prodej, leasing, prodej na splátky,pronájem,servis,oprava,nápojové automaty,nápojový automat,automaty JEDE MATIC, In-cup nápoje,káva,kakao,čaj,polévka,čokoláda,cappucino,zrnková káva pro espresso

Liberec 30,  Kraj: Liberecký
Stát: cz Česká republika Více...

LEVEL s.r.o.

Jsme připraveni Vám nabídnout nejlepší řešení v oblasti nápojových a prodejních automatů pro Vaši firmu a zajištění pitného režimu pro Vaše zaměstnance.

Chomutov,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

PORS PLUS s. r. o.

Týniště nad Orlicí,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...