ABC Českého HospodářstvíPotraviny a nápojeNápojové a potravinové automaty
×

Nápojové a potravinové automaty - Firmy

ATV-Cafe s.r.o.

Věnujeme se umísťování a prodeji nápojových automatů pro použití ve veřejných prostorech, školách, institucích a firmách. Nabízíme automaty na teplé nápoje, automaty na chlazené nápoje, repasované automaty, automaty na balené potraviny, použité prodejní automaty, automatické kávovary na zrnkovou kávu či kávovary na instantní kávu. Zajišťujeme prodej zrnkové a instantní kávy, směsi pro cappuccina.

Praha 4,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

FOODEX s.r.o.

Dodáváme kvalitní kávovary, nápojové automaty a prodejní svačinové automaty. Nabízíme i pronájem pro hotely, restaurace, školy nebo různé firmy. Poskytujeme pravidelný servis a dodávky nápojů, potravin a jiných surovin.

Máme exkluzivní zastoupení značek NESCAFÉ a AZKOYEN.

Brno - Chrlice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

GODECIE EP s.r.o.

Nabízíme náš výrobek - domácí výčep pro stáčení nápojů prodávaných v PET lahvích (limonád, vod, šťáv, vína a piva).
Pivaři ocení zážitek natočení si piva s jeho vychutnáním pří domácím posezení nebo při posezení s přáteli. Prodejci a rodiče ocení bezpečnou manipulaci s nápoji v PET lahvích.
Výčep můžete postavit kamkoliv na rovný povrch. Jednoduchá manipulace - do minuty již stáčíte Váš nápoj.

Praha 10,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

PALI s.r.o.

Firma je zaměřena především na dodávky kompletních linek a strojů pro stáčení nápojů a dalších tekutin do lahví skleněných, PET, polyetylénových a dalších a plechovek.

Chotěboř,  Kraj: Vysočina
Stát: cz Česká republika Více...

JASO, s.r.o.

Společnost JASO, s.r.o. zajišťuje provoz a prodej prodejních a nápojových automatů. Do automatů dováží i veškerý potřebný sortiment. Samozřejmostí je zajištění servisu automatů. Neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit na naši budoucí spolupráci.

Plzeň,  Kraj: Plzeňský
Stát: cz Česká republika Více...

GASTROSET CZ plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a servisem kávovarů. Zabezpečíme kvalitní kávovary pro domácnosti, kanceláře a restaurace. Rovněž se zabýváme prodejem různého druhu nádobí a doplňků. Více informací naleznete na našich internetových stránkách.

CAFÉ SELENA a.s.

Prodej, pronájem a kompletní servis sodobarů, kávovarů a nápojových automatů.Zajištění kompletního nápojového servisu do kanceláří.

Praha 7,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

LEVEL s.r.o.

Velkoobchod, maloobchod, prodej, leasing, prodej na splátky,pronájem,servis,oprava,nápojové automaty,nápojový automat,automaty JEDE MATIC, In-cup nápoje,káva,kakao,čaj,polévka,čokoláda,cappucino,zrnková káva pro espresso

Liberec 30,  Kraj: Liberecký
Stát: cz Česká republika Více...

LEVEL s.r.o.

Jsme připraveni Vám nabídnout nejlepší řešení v oblasti nápojových a prodejních automatů pro Vaši firmu a zajištění pitného režimu pro Vaše zaměstnance.

Chomutov,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

PORS PLUS s. r. o.

Týniště nad Orlicí,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...