ABC Českého HospodářstvíAuto-motoAutobusy
×

Autobusy - Firmy (Pardubický)

LETOHRADSKÉ STROJÍRNY s.r.o.

Údržba a opravy drážních kolejových vozidel, výroba silničních dopravních prostředků (skelety autobusů) a jejich částí, výroba komponentů lokomotiv, kovoobrábění a zámečnictví. Sváření ocelových konstrukcí, zpracování plechů, pájení mosaz, stříbro.

Letohrad,  Kraj: Pardubický
Stát: cz Česká republika Více...

CAR - TOUR s.r.o.

Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní autobusovou dopravu. Prodej autobusů a náhradních dílů na autobusy Marbus. Nabízíme domácí a zahraniční pobytové, poznávací a relaxační zájezdy pro jednotlivce i kolektivy po celé Evropě včetně Slovenska a Čech.

Opatovice nad Labem,  Kraj: Pardubický
Stát: cz Česká republika Více...

Leoš Svoboda - renovace veteránů, opravy autobusů

Provádíme renovace veteránů, opravy veteránů , renovace veteránbusů, opravy autobusů, výroba nových dílů, oprava elektroinstalace vozidel, pískování a leštění materiálů, lakování

Vysoké Mýto,  Kraj: Pardubický
Stát: cz Česká republika Více...

Banoss s.r.o.

Provádíme výměnu a opravu autoskel do 24 hodin po celé ČR. Nabízíme autoskla pro osobní a nákladní automobily běžných značek, které máme trvale skladem. Ostatní autoskla pro autobusy, nákladní a užitkové vozy zajistíme zpravidla do druhého dne. Zajišťujeme kompletní čištění vozu.

Pardubice,  Kraj: Pardubický
Stát: cz Česká republika Více...

MARTINEK Chrudim s.r.o.

Nákl.doprava,autodoprava,čerpací stanice,nakládání s nebezpečnými odpady,skladování,logistika,autobusová dopr.,odtahová sl.,zemní práce,penzion

Chrudim,  Kraj: Pardubický
Stát: cz Česká republika Více...