ABC Českého HospodářstvíBezpečnost a ochrana
×

Bezpečnost a ochrana - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

OP security, s.r.o.

OP Security s.r.o. je perspektivní společnost, zabývající se elektronickou ostrahou firemních i soukromých objektů všeho druhu pomocí pultu centralizované ochrany a fyzické ostrahy. Současně s touto službou poskytujeme i úklid objektů.

Havlíček - EPS, s.r.o.

Nabízíme projektování, montáž, servis a pravidelné kontroly provozuschopnosti elektrické požární signalizace.

Brno - Žebětín,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ATINET, s.r.o.

Bude podnikat s ubytováním a vínem.

CZECHVISION s.r.o.

Nabízíme elektronické zabezpečovací systémy také pro vládu kamerové systémy WESCAM MX series. Prodáváme armádní vojenské technologie

BAUTESTING s.r.o.

Podnikatelské poradenství zahrnuje celé spektrum činností, jejichž hlavním účelem je pomáhat podnikatelům a společnostem tak, aby činnosti, které zabezpečují jejich firemní úspěch, byly prováděny co nejefektivněji.

GUARDIAN GROUP, spol. s r.o.

Bezpečnostní agentura nabízí detektivní služby, ostrahu majetku a osob.

Brno - Královo Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Michal Slepánek

Profi tónování autoskel fóliemi s atestem, ztmavení autoskel, homologované protisluneční autofólie Suntek. Okenní fólie bezpečnostní, termoizolační. Reklamní polepy, celopolepy aut, reklama na vozidla, tuning. renovace laku a čištění interiéru.

Kamerové systémy - Luděk Chrástek

Instalujeme bezpečnostní kamery a kamerové systémy dle požadavku zákazníka. Dále doplňkový prodej miniaturních špionážních kamer ve formě miniaturních kamer skrytých v různých předmětech běžné potřeby.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.

Marian Hybký

Provádím veškeré služby spojené se Službou Soukromých Detektivů a Ochranou Osob a Majetku. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Více na www.amh-detekt.cz

W.O.B. s.r.o.

Prodej, servis, montáže, bezpečnostní systémy, strukturované kabeláže, optika - optický kabel, termografie - diagnostika termovizní kamerou.

Etend, s.r.o.

Společnost Etend je dodavatelem profesionálních docházkových systémů, který šetří čas a peníze. Systém umožňuje pohodlně sledovat a vyhodnocovat docházku zaměstnanců. Docházkový systém Etend je nejlevnější a uživatelsky nejpřístupnější na trhu.

Michal Kováčik

Společnost LARN, detektivní a hlídací agentura zajišťuje komplexní služby v oblasti bezpečnostních systémů a střežení.

Ing. Libor Kříž

Služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany, školení BOZP a PO, školení řidičů referentských vozidel.