ABC Českého HospodářstvíBezpečnost a ochrana
×

Bezpečnost a ochrana - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

JAN NOVOTNÝ

Internetový prodej trezorů, zámků, kování a bezpečnostních dveří.

KOVOTECHNIKA s.r.o.

Prodej a servis trezorů, ohnivzdorných i IT sejfů a zabezpečovacích systémů. Projekce a výroba klíčových systémů. Výroba běžných cylindrických.

ASEC - elektrosystémy s.r.o.

Provádění projekcí, montáží a servisu elektické zabezpečovací a požární signalizace, počítačových sítí, telefonních ústředen či kamerových systémů.

A.D.T., spol. s r.o.

Nabízíme prodej, montáž a servis v následujících oblastech: pobočkové ústředny, bezdrátové a klasické telefony, faxy, elektronické zabezpečovací a požární systémy EZS a EPS, datové sítě, kamerové systémy CCTV.

LUXUS PLUS s.r.o.

Nabízíme úklid domácností, kanceláří i komerčních prostor. Provádíme výškové mytí oken a předkolaudační i venkovní úklid.

NEXT BRNO, s.r.o.

Výroba a prodej bezpečnostních dveří pro domy i byty. Zabezpečovací systémy, bezpečnostní a ochranné fólie na okna.

BOZPO SERVIS

Provádíme školení osob z bezpečnosti práce a požární ochrany, obsluh motorových pil a křovinořezů, obráběcích strojů na dřevo a kovy, práce ve výškách, nastřelovačů, vazačů břemen, řidičů referentů, osob manipulujících s jedy, hořlavými kapalinami...

LENIA BRNO, spol. s r.o.

Zabýváme se komplexní činností v oblasti integrovaných bezpečnostních systémů. Nabízíme elektrickou zabezpečovací signalizaci, systém kontroly vstupu.

RTZ Holding, a.s.

Kompletní dodávka elektroinstalačních prací - výstavba, rekonstrukce, opravy včetně revizí dle platných norem ČSN. Kontroly a revize přenosných elektrospotřebičů, zpracování evidence.

Brno - Husovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

LUMI s. r. o.

Elektroinstalace

Brno - Horní Heršpice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...