ABC Českého HospodářstvíBezpečnost a ochranaMontáže bezpečnostního zařízení
×
ABC doporučuje

Montáže bezpečnostního zařízení - Firmy (Jihomoravský)

Group JVI s.r.o.

Našim cílem je vaše bezpečí. Chcete bydlet a pracovat v klidu? Naše bezpečnostní agentura je připravena zabezpečit veškeré služby dle vašich požadavků. Máme pro vás tu nejlepší nabídku v poměru cena/výkon. Zajišťujeme ochranu osob i majetku a výrazně eliminujeme škody na majetku. Vše s profesionálním přístupem a loajalitou ke klientům. Služby realizujeme v rámci Jihomoravského kraje i mimo něj.

Rebešovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

SECURITY TECHNOLOGIES a.s.

Společnost SECURITY TECHNOLOGIES a.s. nabízí profesionální služby při aplikaci bezpečnostních opatření na ochranu osob, majetku a informací.

JAN NOVOTNÝ

Internetový prodej trezorů, zámků, kování a bezpečnostních dveří.

KOPEČEK FRANTIŠEK - ZÁMEČNICTVÍ

Zámečnictví František KOPEČEK
Vzniklo roku 1991 v Brně jako soukromá zámečnická dílna v duchu dlouholeté rodinné tradice práce s kovem. Specializuje se především na výrobu mechanických zabezpečovacích zařízení. Od roku 1998 byla dílna rozšířena

Viničné Šumice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Josef Záruba - Elektroinstalace Brno

Naše kompletní nabídka: elektroinstalační práce silnoproud, slaboproud, inteligentní instalace, inteligentní budovy, EZS, EPS, kamerové systémy, revize.

Česká,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

AceSys - Vlastimil Švec

Kompletní služby v oblasti elektronického zabezpečení objektů, kamerových systémů a GSM ovládání. Bezdrátové zabezpečení Jablotron OASiS.

Pavel Čoupek

Ochrana majetku a osob

Teprostroj s.r.o.

Prodej a výroba bezpečnostních komponentů pro stroje a vrata. Komponenty pro automatizaci.

Břeclav,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

OP security, s.r.o.

OP Security s.r.o. je perspektivní společnost, zabývající se elektronickou ostrahou firemních i soukromých objektů všeho druhu pomocí pultu centralizované ochrany a fyzické ostrahy. Současně s touto službou poskytujeme i úklid objektů.

CZECHVISION s.r.o.

Nabízíme elektronické zabezpečovací systémy také pro vládu kamerové systémy WESCAM MX series. Prodáváme armádní vojenské technologie

Michal Slepánek

Profi tónování autoskel fóliemi s atestem, ztmavení autoskel, homologované protisluneční autofólie Suntek. Okenní fólie bezpečnostní, termoizolační. Reklamní polepy, celopolepy aut, reklama na vozidla, tuning. renovace laku a čištění interiéru.

Martin Studnička

Zajištění přístupu k síti Internet. Montáž a servis: Antén a satelitů, počítačových sítí, Alarmů, Kamerových systémů, Automatizací a regulací.

Strážnice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Rostislav Štark

Montáž, servis a revize zabezpečovacích systémů. Revize elektrických zařízení, hromosvodů a spotřebičů. Projektování elektrických zařízení a hromosvodů. Vyhotovení dokumentace skutečného provedení. Montáž, údržba a opravy elektrických zařízení.

Luleč,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

GS PLUS s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu, dodávku a montáž dopravních značek, informačních systémů a dalších prvků zajišťujících bezpečnost.

Moravany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...