ABC Českého HospodářstvíBezpečnost a ochranaMontáže bezpečnostního zařízení
×
ABC doporučuje

Montáže bezpečnostního zařízení - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

SECURITY TECHNOLOGIES a.s.

Společnost SECURITY TECHNOLOGIES a.s. nabízí profesionální služby při aplikaci bezpečnostních opatření na ochranu osob, majetku a informací.

JAN NOVOTNÝ

Internetový prodej trezorů, zámků, kování a bezpečnostních dveří.

AceSys - Vlastimil Švec

Kompletní služby v oblasti elektronického zabezpečení objektů, kamerových systémů a GSM ovládání. Bezdrátové zabezpečení Jablotron OASiS.

Pavel Čoupek

Ochrana majetku a osob

OP security, s.r.o.

OP Security s.r.o. je perspektivní společnost, zabývající se elektronickou ostrahou firemních i soukromých objektů všeho druhu pomocí pultu centralizované ochrany a fyzické ostrahy. Současně s touto službou poskytujeme i úklid objektů.

CZECHVISION s.r.o.

Nabízíme elektronické zabezpečovací systémy také pro vládu kamerové systémy WESCAM MX series. Prodáváme armádní vojenské technologie

Michal Slepánek

Profi tónování autoskel fóliemi s atestem, ztmavení autoskel, homologované protisluneční autofólie Suntek. Okenní fólie bezpečnostní, termoizolační. Reklamní polepy, celopolepy aut, reklama na vozidla, tuning. renovace laku a čištění interiéru.

Aleš Severa

Kamerové systémy, IP kamery, průmyslové kamery, bezdrátové kamery, zabezpečovací systémy, alarmy, telefonní ústředny, minikamery, prodej, instalace.

Brno - Žabovřesky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

IRMGROUP , spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis kancelářské techniky. Specializujeme se na návrhy, realizace a servis elektronického zabezpečovacího zařízení. Provádíme instalaci, správu a servis počítačových sítí.

Brno - Židenice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

EO SECURITY s.r.o.

Firma působící v oblasti bezpečnosti. Provádíme penetrační testování a poskytujeme ochranu proti odposlechu, nabízíme odborná školení a poradenství.

Brno - Žabovřesky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Petr Novotný

Prodej, montáž, servis a revize bezpečnostních a kamerových systémů. Mobilní dohled a vzdálená správa kamerových a zabezpečovacích systémů, EPS.

Brno - Bohunice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

woXer s.r.o.

Naše společnost se zabývá správou a servisem počítačových sítí i jednotlivých počítačů. Odtud máme velice blízko k EET.

Milan Putna

Výroba značení vozidel

EDDY SAFE STUDIO GROUP, s.r.o.

Provádění kompletního zabezpečení bytů, kanceláří a objektů. Montáž bezpečnostních a protipožárních dveří a zámků. Prodej trezorů.

AZW, a.s.

Firma AZW, a.s. je zaměřena na projektování, dodávky, instalace, revize a servis silnoproudých zařízení bez omezení napětí a prostředí a slaboproudých zařízení.