ABC Českého HospodářstvíBezpečnost a ochranaŠkolení bezpečnosti a protipožární ochrany
×

Školení bezpečnosti a protipožární ochrany - Firmy (Jihomoravský)

Ing. Luboš Skopal

Konstrukční kancelář LS je zavedená firma působící na trhu již od r. 1993. Specializujeme se na oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a dále na překlady technické dokumentace. Více o našich službách se dozvíte na stránkách www.skopal.cz.

IVO ŠTĚPÁNEK

Nabízíme služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Břeclav,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

BOZPO SERVIS

Provádíme školení osob z bezpečnosti práce a požární ochrany, obsluh motorových pil a křovinořezů, obráběcích strojů na dřevo a kovy, práce ve výškách, nastřelovačů, vazačů břemen, řidičů referentů, osob manipulujících s jedy, hořlavými kapalinami...

Vladimír Hušek

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

CERTLINE, s.r.o.

Provádíme certifikace systémů managementu jakosti, systémů environmentálního managementu, systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, systémů managementu hospodaření s energií, systému řízení bezpečnosti informací a dalších.

Barbora Chmelařová

Organizování školících kurzů v oblasti životního prostředí, energetiky, psychologie práce a společenského jednání, hygieny a bezpečnosti práce.

Miloš Merta

Prodej, kontroly a opravy hasicích přístrojů a hydrantů. Provádění školení požární ochrany a zpracování dokumentace požární ochrany.

Rašovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

AMTZ s.r.o.

Poskytujeme komplexní outsourcing materiálně technického zabezpečení. Podporujeme obchodí i technické společnosti.

Vladimír Palásek

Poradenství pro bezpečnost práce, požární ochranu a ekologii. Zavedení norem ČSN EN ISO 9001, 14001 a 18001. Služby koordinátora ve stavebnictví.

Rosice u Brna,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Navy MAX, s.r.o.

Provádíme všechna školení BOZP, PO a zákonné dokumentace. Také Vás zastupujeme při jednání a kontrolách státních orgánů (OIP, HZS, KHS, SPD, atd.).

Jan Soukal

Školení prací ve výškách a prodej horolezecké techniky. Provádíme školení pracovníků, kteří provádějí práce ve výškách, dodávku a provádění periodických prohlídek. Prodej značek Petzl, SingingRock, Lanex. Internetový obchod horolezeckou technikou

BEZPO-EKON s.r.o.

Komplexní služby a poradenství v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, ekologie (dopady, emise, obaly).

Mikulov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...