ABC Českého HospodářstvíBezpečnost a ochranaŠkolení bezpečnosti a protipožární ochrany
×

Školení bezpečnosti a protipožární ochrany - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

Ing. Luboš Skopal

Konstrukční kancelář LS je zavedená firma působící na trhu již od r. 1993. Specializujeme se na oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a dále na překlady technické dokumentace. Více o našich službách se dozvíte na stránkách www.skopal.cz.

BOZPO SERVIS

Provádíme školení osob z bezpečnosti práce a požární ochrany, obsluh motorových pil a křovinořezů, obráběcích strojů na dřevo a kovy, práce ve výškách, nastřelovačů, vazačů břemen, řidičů referentů, osob manipulujících s jedy, hořlavými kapalinami...

Vladimír Hušek

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

CERTLINE, s.r.o.

Provádíme certifikace systémů managementu jakosti, systémů environmentálního managementu, systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, systémů managementu hospodaření s energií, systému řízení bezpečnosti informací a dalších.

Barbora Chmelařová

Organizování školících kurzů v oblasti životního prostředí, energetiky, psychologie práce a společenského jednání, hygieny a bezpečnosti práce.

AMTZ s.r.o.

Poskytujeme komplexní outsourcing materiálně technického zabezpečení. Podporujeme obchodí i technické společnosti.

Navy MAX, s.r.o.

Provádíme všechna školení BOZP, PO a zákonné dokumentace. Také Vás zastupujeme při jednání a kontrolách státních orgánů (OIP, HZS, KHS, SPD, atd.).

Jan Soukal

Školení prací ve výškách a prodej horolezecké techniky. Provádíme školení pracovníků, kteří provádějí práce ve výškách, dodávku a provádění periodických prohlídek. Prodej značek Petzl, SingingRock, Lanex. Internetový obchod horolezeckou technikou

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.

SIMACEK FACILITY CZ spol. s. r. o.

Provádění úklidu a čisticích prací pro firmy a komerční prostory. Nabídka pravidelného i jednorázového úklidu a ostrahy firemních objektů.

Brno - Líšeň,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

TOŠIČ-S, spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oboru požární ochrany, bezpečnosti práce a hygieny či dokumentací požární ochrany pro stavební řízení a kategorizace prací.

Petra Čadová

Pořádání školení a poskytování poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Brno - Ponava,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

LA - PO fire, s.r.o.

Poskytování technicko-organizačních služeb v oblasti požární ochrany a v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Nabídka školení a prodeje