ABC Českého HospodářstvíChemie a farmacieLaboratorní vybavení
×

Laboratorní vybavení - Firmy (Jihomoravský)

ILABO spol. s r.o.

Prodej laboratorní techniky.

Kyjov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

BIOSTER a. s.

Naše společnost nabízí zákazníkům široké spektrum zdravotnických prostředků z řady hemostatik, přípravky pro léčbu akutních a chronických ran, speciální obvazový materiál nebo programy první pomoci. Poskytujeme také službu radiační sterilizace.

Veverská Bitýška,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

TESCAN s.r.o.

Vyrábíme mikroskopy - patříme mezi dodavatele rastrovacích elektronových mikroskopů a zakázkových sestav pro použití v materiálovém inženýrství.

GEOSTAR, spol. s.r.o.

Dodáme úplný geologický průzkum, hydrogeologický, IG, geotechnický - vrty, penetrace.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Jan Hubený

Obchodního zastoupení společnosti MGF pro ČR a SR.Výrobce kompresorů s více jak 20 letou tradicí.Pro jejich spolehlivost, technickou úroveň, nízkou hlučnost, nenáročnou instalaci a údržbu společně s odpovídající cenou jsou velice žádané a oblíbené.

Brno - Černovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Bangco s.r.o.

Laboratorní vybavení a chemie, přístroje a testy pro analýzu vod a životního prostředí, přístroje pro analytiku na ČOV.

Petr Haška

Přístroje Aqua Osmotic jsou určeny pro přípravu vysoce kvalitní demineralizované vody, která je použitelná jak pro analytické, tak pro technické účely. Reverzní osmóza.

Tišnov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.

Brno - Královo Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...