ABC Českého HospodářstvíChemie a farmaciePryskyřice
×

Pryskyřice - Firmy

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Hulín,  Kraj: Zlínský
Stát: cz Česká republika Více...

ARDEX Baustoff, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitní stavební chemie. Nabízíme lepidla na obklady, dlažbu a všechny druhy podlah, spárovací hmoty, tmely, silikony, izolační hmoty a stěrky, nivelační a opravné hmoty, betonové, sanační a egalizační stěrky, cement, rychlocement a další. Neustále pracujeme na výzkumu nových produktů a zdokonalování těch stávajících. Více informací najdete na našem webu.

Stanislav Balko

Provádění a rekonstrukce železobetonových podlah, aplikace podlah technologií metakrylátových, epoxidových a PUR pryskyřic. Nabídka sanace starých podlah, schodišť a teras, litých podlah, samonivelačních a antistatických stěrek i nátěrů podlah.

Hranice,  Kraj: Olomoucký
Stát: cz Česká republika Více...

G-FIX průmyslová lepidla a aerosoly s.r.o.

Prodej a poradenství v oblasti profesionální průmyslové chemie.
Anaerobní lepidla
Vteřinová lepidla
Technické spreje
Epoxidová lepidla

Milevsko,  Kraj: Jihočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Tama Praha, s.r.o.

Prodej polyesterové, polyurethanové a vinylesterové pryskyřice a titanové běloby. Nabídka kompozitních dílů, modelů a forem na laminování.

Praha 10,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Dominik Dlhoš

Vyrábíme sklolaminátové kompozity, formy, karbonové díly, díly pro automobily, letadla, lodě, průmysl, stavebnictví i živočišní výrobu.

Vyškov - Předměstí,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Ing. Jiří Maňásek

Výrobce průmyslových lepidel a lepících tmelů. Dodavatel odlévací pryskyřice a past pro broušení a povrchové úpravy kovů. Vyvíjíme a dodáváme lepidla, pasty, pryskyřice a tmely pro průmyslové využití.

Zlín,  Kraj: Zlínský
Stát: cz Česká republika Více...

Parlucetom s.r.o.

Hlavní profil firmy je výroba svíček a parafínových vkladů. Výroba sviček z parafinu a prodej našich výrobků.

Zábřeh,  Kraj: Olomoucký
Stát: cz Česká republika Více...