ABC Českého HospodářstvíChemie a farmacieStavební chemie
×

Stavební chemie - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

LEAR, a.s.

Výroba a prodej lepidel pro čalouníky, obuvníky, podlaháře či automobilový průmysl. Stavební chemie pro stavbu, dům a zahradu. Nabídka protiplísňových přípravků, opravných hmot, hydroizolujících přípravků a ostatních pro čistý život.

Brno - Židenice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ARDEX Baustoff, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitní stavební chemie. Nabízíme lepidla na obklady, dlažbu a všechny druhy podlah, spárovací hmoty, tmely, silikony, izolační hmoty a stěrky, nivelační a opravné hmoty, betonové, sanační a egalizační stěrky, cement, rychlocement a další. Neustále pracujeme na výzkumu nových produktů a zdokonalování těch stávajících. Více informací najdete na našem webu.

Pavel Kulísek

Zásobování malých, středních firem spojovacím a hutním materiálem, stavební chemií, kotvící technikou, materiálem pro výrobu a montáž plastových oken.

Brno - Kohoutovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

STARSTAV - SANACE s.r.o.

Provádíme stavební práce, převážně sanace betonových konstrukcí.

Okentěs, spol. s r.o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody.

Brno - Židenice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

PROFI chemical, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a vývojem technické a technologické chemie.