ABC Českého HospodářstvíEkologie a odpadyRecyklace
×

Recyklace - Firmy (Frýdek-Místek)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Moravskoslezský > Frýdek-Místek

Andrea Hájková

Společnost nabízí likvidaci již neužitečných elektrospotřebičů, kabelů, elektromotorů, starých počítačů a jiné výpočetní techniky. Provádí zhodnocení a odvoz vašeho elektroodpadu. Platí hotově za odpad, který dokáže naše firma zhodnotit.

Kaňovice,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

Bohuslav Mrózek - práce ve výškách

Firma byla založena v květnu roku 1989. Po dobu 12-ti let jsme se zabývali pracemi ve výškách, opravami a demolicemi komínů, chladících věží, opláštěním budov, opravami střech průmyslových objektů a sanacemi betonových staveb.

Bystřice,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

INSTALL CZ, s.r.o.

Provádíme výstavbu, rekonstrukce a opravy inženýrských sítí (vodovody, kanalizace, plynovody), zemní i výkopové práce, sbíjení hydraulickým kladivem, bezvýkopová technologie řízené a neřízené zemní protlaky. Dále nabízíme recyklaci stavební suti

Staré Město,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

MROZEK a.s.

Společnost specializující se stavební práce, demolice, zemní práce, recyklace, práce ve výškách. Dále inženýrské práce, atodoprava, mobilní jeřáby.

Bystřice,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

Recyklace-štěrkovna Frýdlant s.r.o.

Těžíme, upravujeme (třídíme a drtíme) a prodáváme přírodní kamenivo (štěrk) a štěrkopísky. Prodáváme písek, betonový a asfaltový recyklát, strusku.

Frýdlant nad Ostravicí,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...