ABC Českého HospodářstvíEkologie a odpadySběr, likvidace a třídění odpadů
×

Sběr, likvidace a třídění odpadů - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu dopravníků a zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné aj. dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídicí klapky, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, přesunovače a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

EVECO Brno s.r.o.

Nabízíme ekonomické a ekologické technické řešení pro energetické využití odpadů, čištění spalin a odpadních plynů a odstraňování dioxinů.

BCS ENGINEERING a.s.

Projektování, výstavba a modernizace výrobních jednotek v různých průmyslových oblastech.

TOP ENVI Tech spol. s r.o.

měření emisí, posudky ovzduší, rozptylové studie, EIA, energetické audity, průkazy ENB, nabízíme zavedení ISO, bioplynové stanice, tepelná čerpadla, software úspory energie

SEŽEV-REKO, a.s.

Provádění rekonstrukcí železničních tratí. Opravy železničních svršků, spodků a umělých staveb na dráze.

BIO-GEO-EKO, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na sanace půdy a dekontaminace. Provádíme zemní a výkopové práce a rekultivace. Dodáváme mazadla, nářadí, stroje a příslušenství.

FINITA s.r.o.

Nabízíme projektové a konstrukční práce a inženýrskou činnost v oborech pozemní, inženýrské stavby například vodovody, kanalizace a plynovody. Zabývám

REMAT TRADE s.r.o.

Sběr, výkup, třídění, úprava, doprava a prodej druhotných surovin. Výrazná orientace na sběrový papír. Zpracování odpadů - kovy, plasty, sklo, nebezpečné odpady, separovaný sběr pro obce a firmy, pronájem kontejnerů. VO druhotnými surovinami.

EKOLSAN.CZ, s.r.o.

Nabízíme sanační práce včetně likvidace nebezpečných odpadů včetně azbestu. Specializujeme se na ekologické sanace a služby koordinátora BOZP na staveništi. Zajišťujeme odstraňování ekologických zátěží a čištění uzavřených nádob. Provádíme demolice, zemní práce, výškové práce a drobné stavební práce.

Cavalon, s.r.o.

CAVALON, s.r.o. se specializuje na oblast nákladní přepravy, likvidaci obyčejných i nebezpečných odpadů a kontejnerovou dopravu. Dále na elektromontážní činnosti a revize elektrických zařízení, pro široký okruh zákazníků.

Geemat s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Zajišťujeme odvoz a likvidaci komunálního, objemného či nebezpečného odpadu.

Miloš Sedláček

Autodoprava – Stěhování – Nonstop
Doprava po ČR i mimo, vlastníme koncesi na vnitrostátní i mezinárodní dopravu vozidly do 3,5t. Stěhování všeho druhu, naše Iveco Daily je opatřeno hydraulickým čelem s nosností 750kg. Odvoz starých spotřebičů.

Brno - Královo Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Josef Brožek

Dopravuji písek, kámen pro gabiony, drť,uhlí, oblázky, beton, zahradní substrát a zeminu na výsev trávy, stavební odpady a různé materiály na stavby.

Brno - Veveří,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...