ABC Českého HospodářstvíElektronika a elektrotechnikaElektromotory
×

Elektromotory - Firmy (Česká republika)

MOTORQUE PRAHA s. r.o.

Zabýváme se třemi segmenty trhu - ovládáním a automatizací armatur a servopohony, lineárními pohony a šroubovými zvedáky a dálkovou signalizací polohy. Naší doménou jsou dodávky na zakázku a speciální výroba dle specifických požadavků zákazníka.

Praha 6,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

CARBONSMAY s.r.o.

Vyrábíme uhlíky a uhlíkové kartáče do elektromotorů všech typů a parametrů. Elektromateriál a součástky - výroba

Přelouč,  Kraj: Pardubický
Stát: cz Česká republika Více...

INELSEV Servis s.r.o.

Nabízíme komplexní služby měření, regulace, analyzátory, chromatografy, hlásiče výronu plynu, metrologie, regulační ventily, vážící zařízení, teplotní čidla, elektrické a zdvihací zařízení, hromosvody, veřejné osvětlení, elektromotory nn,vn,Ex do 10M

Litvínov,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod. Více informací najdete na našich webových stránkách. Těšíme se na vás!

Luboš Chvátal

Výroba leteckých modelů, CNC stroje, elektromotory.

Praha 5 - Stodůlky,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

SPONA-ROL s.r.o.

Naše společnost se specializuje na prodej elektromotorů, průmyslových pohonů, průmyslových převodovek, lineárního a teleskopického vedení, pohybových jednotek, spojovacích hřídelí, frekvenčních měničů apod. Kompletní katalog produktů naleznete na našich internetových stránkách.

KONZULT Praha spol. s r.o.

Prodej a servis frekvenčních měničů firmy Taian Electric Co Ltd. a Teco Electric & Machinery Co Ltd. pro regulaci asynchronních motorů a servopohonů.

Praha 9 - Újezd nad Lesy,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

UNIPO CZ s.r.o.

Jsme vedoucím inovativním dodavatelem do všech segmentů průmyslu, splňující současně dva základní atributy: specialista a dodavatel kompletních řešení.
Prodej elektromotorů, pohonných systémů, převodovek, okroužků a těsnění.

Litvínov,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

Bohemia KVAOS s.r.o.

Bohemia KVAOS byla založena v roce 2005 a je partnerem několika předních světových výrobců průmyslových zařízení. Zprostředkování obchodu s Ruskem.

Teplice,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

PromTo CZ,s.r.o.

Snižování hluku zařízení a staveb, protihlukové kryty, akustické bariéry, stěny, clony, kabiny, vrata / dveře. Hlukové kryty pro turbíny, motorgenerátory / dieselagregáty, kogenerační jednotky, kompresory, ventilátory, dmychadla. Sendvičové panely.