ABC Českého HospodářstvíElektronika a elektrotechnikaElektromotory
×

Elektromotory - Firmy (Jihomoravský)

MVVS, spol. s r. o.

Motory, elektromotory a příslušenství.

CONTROL TECHNIQUES Brno s.r.o.

Jsme předním výrobcem regulovaných elektrických pohonů. Naší specializací jsou frekvenční měniče. Vyvíjíme a dodáváme špičkové výrobky pro nejrůznější průmyslová odvětví, a to i pro nestandardní aplikace. Veškeré námi vyráběné produkty jsou vysoce variabilní, adaptabilní, s řadou užitečných funkcí, což výrazně šetří další náklady na příslušenství. Součástí dodávky je software zdarma.

Siemens elektromotory s.r.o., závod Drásov

frekvenční měniče, převodovky, automatizace.

Drásov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

EMP s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem elektrických asynchronních motorů a elektročerpadel pro čerpání chladicích a mazacích emulzí.

Slavkov u Brna,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod. Více informací najdete na našich webových stránkách. Těšíme se na vás!

SPONA-ROL s.r.o.

Naše společnost se specializuje na prodej elektromotorů, průmyslových pohonů, průmyslových převodovek, lineárního a teleskopického vedení, pohybových jednotek, spojovacích hřídelí, frekvenčních měničů apod. Kompletní katalog produktů naleznete na našich internetových stránkách.

PromTo CZ,s.r.o.

Snižování hluku zařízení a staveb, protihlukové kryty, akustické bariéry, stěny, clony, kabiny, vrata / dveře. Hlukové kryty pro turbíny, motorgenerátory / dieselagregáty, kogenerační jednotky, kompresory, ventilátory, dmychadla. Sendvičové panely.

Vladimír Jašíček

zámečnictví, nástrojařství

Vyškov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ELMESY s.r.o.

Elektromechanické systémy. Dodavatel komponentů pro dopravní prostředky.

Brno - Horní Heršpice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Ing.Pavel Stejskal

Provádíme TERMOSNÍMKOVÁNÍ ( termosnímky ) budov, lokalizaci závad elektroinstalace, sktytých vedení médií,diagnostika hrozících poruch elektromotorů, Výsledky v závěrečné zprávě.Konzultace pro nápravu stavu zdarma, doporučení stav.společností.

Modeco, s.r.o.

Projektování, realizace a uvedení do provozu elektrických pohonů. Dodávky komponent elektrickych pohonů. Vývoj speciálních elektrických strojů.

Brno - Židenice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Vladimír Steinhauser

Čištění rozvaděčů, elektromotorů, generátorů, transformátorů. Průmyslové odmašťování kaloriférů, strojů a strojního zařízení, vzduchotechniky, jeřábových drah. Prodáváme čisticí techniku, provádíme sanace po požáru a povodních. Poradenství a návrhy.

Brno - Královo Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

KOVOTERM elektromotory s.r.o.

Autorizovaný prodej elektromotorů Siemens do 200 kW, frekvenčních měničů, svorkovnice