ABC Českého HospodářstvíEnergetika
×

Energetika - Firmy (Královéhradecký)

Pavel Filip

Provádíme revize tlakových a plynových zařízení.

Renata Šudová

Prodej kompletního sortimentu ke stavbě krbů. Velkoobchod, maloobchod. Dodáváme krbové obestavby z přírodních kamenů. Kouřovody Bertrams. Krbové vložky Uniflam, Fonte Flamme. Krbová kamna Invicta Novapack, HS Flamingo. Teplovzdušné rozvody.

Jiří Sklenář

Provádíme instalace budov v oborech topení, voda, kanalizace a plyn. Instalujeme solární systémy, tepelné čerpadla, horkovody, plynovody a kotelny.

Dvůr Králové nad Labem,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Bc. Josef Vejs

Dodáváme a montujeme solární systémy, kolektory pro ohřev teplé vody pro domácnost, bazén a topení, fotovoltaické články na výrobu elektrické energie. Dále nabízíme systémy topení, vodoinstalace, kanalizace a zateplovací fasády.

Hradec Králové,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

RenSol, s.r.o.

Alternativní, obnovitelné zdroje energie z přírody jsou tou nejčistší formou energie. Slunce, voda i vzduch nám mohou poskytnout spoustu energie,
stači si pořídit fotovoltaickou elektrarnu, vodni turbinu, ci vetrnou elektrarnu.

Nové Město nad Metují,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Regulacetopeni.cz

Najdeme pro Vás řešení v oblasti MaR, včetně dálkové správy. Návrh, dodávka HW+SW, vč.implementace a vytvoření kompl.dispečerského pracoviště ve standardu SCADA/HMI. Regul.topení, vzduchotechniky. Návrh, projekt, výroba turbín MVE, vč.aut.řízení.

Euro Klima Servis s.r.o.

Specializujeme se zejména na servis klimatizace a servis vzduchotechniky. Instalujeme také solární systémy. Naše komplexní služby v oblastech klimatizace, vzduchotechnika a solární systémy poskytujeme v celé České republice.

Hradec Králové,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Novos Nová Paka, s. r. o.

Vyrábíme komínové systémy pro všechna paliva. Dodáváme nerezové komíny a systémy pro opravy starých komínů. Prodáváme materiály pro vložkování komínů. Zajišťujeme dopravu zdarma do široké prodejní sítě po celé ČR.

Kamil Kricnar PLYNOSERVIS

Náplní našich služeb je kompletní dodavatelský program technických zařízení budov se specializací na vodoinstalace, vytápění a plynofikace objektů. Rovněž zajišťujeme montáže tepelných čerpadel, solárních systémů a kompletní realizace koupelen.

Chvalkovice,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Jiří Saidl

topení, voda, plyn - montáže a opravy

Nový Bydžov,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

mdexx Magnetronic Devices s.r.o.

mdexx Magnetronic Devices s.r.o. se zabývá výrobou transformátorů, napájecích zdrojů, tlumivek a filtrů.

TERSYS s.r.o.

Zajištění instalace a servisu fotovoltaických elektráren. Prodej panelů, střídačů a elektrických komponent pro fotovoltaické elektrárny.

České Meziříčí,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Vlastislav Rouha

Naše firma se mnoho let zabývá výrobou automatických kotlů na tuhá paliva pro vytápění obytných domů a průmyslových staveb.

Horní Staré Město,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Michal Andrle

Ekologický podpalovač z dřevité vlny a parafínů. Široká nabídka balen. Použití: Krby, krbová kamna, krbové vložky, kachlová kamna, kotle a sporáky.

DÍLYNAKOTLE s.r.o.

Naše společnost je největší e-shop s náhradními díly na plynové kotle, bojlery, tepelná čerpadla, elektrokotle a další sortiment tepelné techniky.