ABC Českého HospodářstvíEnergetika
×

Energetika - Firmy (Jihomoravský)

UPS TECHNOLOGY, s. r. o.

Dodáváme náhradní zdroje UPS, dieselagregáty, elektrocentrály, motorgenerátory, energocentra, bezúdržbové akumulátory, solární invertory, SNMP, PDU.

KP KLIMA s.r.o.

Zajišťujeme návrhy, dodávky, montáže a servis tepelných čerpadel. Dodáváme klimatizace pro obchodní a kancelářská centra.

NEPA, společnost s ručením omezeným

Dodavatel klimatizace, tepelné techniky a světelné LED techniky.

TH, s.r.o.

Firma TH, s.r.o zajišťuje kompletní vývoj, konstrukci, výrobu a prodej kotlů a zařízení kotelen. Současně provádí kompletaci dodávek,
uvádění zařízení do provozu, záruční a pozáruční servis.

Ratíškovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

RWMO, s.r.o.

RWMO, s.r.o. byla založena na přelomu roků 1992/93 se zaměřením na odrušování elektrických zařízení, vývoj elektrických zařízení, projektování rozvodů vf. signálů (především rozvodů TV signálů a kabelové televize) a dovoz a prodej součástek SMD.

TERMONT spol. s r.o.

Firma Termont spol. s r.o. se zabývá projekci, dodávkou a montáží nových, nebo rekonstrukcí stávajících zdrojů tepla, výměníkových stanic, venkovních rozvodů vč. vytápění a větrání objektů.

FIA - ELEKTROSLUŽBY

Montáž, opravy, údržba a revize vyhrazených elektrických zařízení. Projektování a revize elektrických zařízení, montáže hromosvodů a osvětlovacích soustav, požárně odolné rozvodnice EI45, EW60, protipožární prostupy. Dodáváme garážová vrata.

Hustopeče,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ELTI - HB, spol. s r.o.

Provádíme kompletní instalatérské práce, topenářské práce, plynoinstalační a stavební práce včetně poradenské činnosti od r. 1993. Dále provádíme projekty a revize (plyn, topení, kotle), kompletní činnosti v oboru voda, plyn, topení se zárukou 5let.

Brno - Řečkovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

BALL Brno v.o.s.

Vyrábíme solární absorbéry (sluneční kolektory) pro přímý ohřev bazénové vody. Solární absorbéry- deskové kolektory pro přitápění a ohřev TUV. Prodáváme briketovací lisy na pelety, peletky, lisy na biomasu, kotle a kamna na spalování pelet a peletek.

Hodonín,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...