ABC Českého HospodářstvíEnergetikaÚspora energie
×

Úspora energie - Firmy (Jihomoravský)

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

Zastávka u Brna,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

3E system, s.r.o.

Zabýváme se distribucí a instalací dobíjecích stanic pro elektromobily v průmyslové nebo domácí verzi. Nabízíme dodávku kamerových a periodických systémů. Realizujeme silnoproudé a slaboproudé instalace kompletně na klíč. Zpracováváme analýzy energetické efektivity budov. Zajišťujeme správu technických zařízení budov, technický dozor a energetický management budov.

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.

Slavkov u Brna,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

MM mont group, s.r.o.

Naší specializací jsou návrhy, dodávka a montáž fotovoltaických systémů pro výrobu elektrické energie, výstavba rodinných domů na klíč, jejich změny či demolice a kompletní realizace tepelné techniky. Poskytujeme poradenství a servis při získání dotací z programu Zelená úsporám a služby finančního poradce. Pro více informací se obraťte na naše specialisty z MM mont group.

TERMO KOMFORT, s. r. o.

Nosným programem firmy jsou tepelná čerpadla pro potřeby rodinných domů i komerčních objektů a dodávka tepelné techniky pro komfortní a energeticky úsporné vytápění.

BAJULUS s.r.o.

Výstavba a projekce energeticky úsporných rodinných domů. Montované rodinné domy, dřevostavby. Komplexní servis, individuální přístup, pevná cena a dlouhodobé záruky. Prodej konstrukčních hranolů, dřeva. Provádění speciálních hydroizolačních prací.

Letonice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Apex Euro, s. r. o.

Sluneční kolektory

WATERSAVERS, s.r.o.

Jsme jediný český výrobce patentovaných šetřičů vody pro umyvadla, dřezy, sprchy i toalety. Naše moto: "Úspora vody a energie při zachování komfortu".

Schwank CZ, s.r.o.

Firma Schwank je celosvětově největší výrobce infračervených plynových zářičů. Vyrábíme a dodáváme světlé a tmavé plynové infrazářiče.

TTJ-DŘEVOSTAVBY s.r.o.

Výroba a montáž dřevostaveb.

Boskovice - Mladkov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Armani Invest s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti mezinárodního obchodu a investic. Výstavba fotovoltaických elektráren na klič, prodej solárních panelů.

Blansko,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

SONOTEC, s.r.o.

Vyrábíme a nabízíme senzory pro průmyslové použití jsou to ultrazvukové snímače hladiny přes stěnu, ultrazvukové sondy pro potřeby nedestruktivní kontroly, ultrazvukové snímače

Brno - Komín,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

MIRA, elektromontážní společnost s r.o.

Kompletní realizace fotovoltaických elektráren, výhradní dovozce fotovoltaických panelů 230Wp BG SOLAR PANELS,elektroinstalační práce do 1000V,SLP, zabezpečovací systémy.

Lunek, s.r.o. - fotovoltaické systémy

Zaměřujeme se na dodávky a instalace fotovoltaických systémů, solárních elektráren a ostrovních systémů. Distribuujeme konstrukční prvky zn. Fronius, Kyocera a Schletter a hybridní solární systémy. Poskytujeme kompletní služby v oblasti fotovoltaiky, do dodávek a instalací, přes opravy a údržby, až po přípravu podkladů pro získání dotace. Neváhejte se na nás obrátit.

Tišnov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...