ABC Českého HospodářstvíHutnictví a strojírenstvíKovový spojovací materiál
×

Kovový spojovací materiál - Firmy (Jihomoravský)

KOVOINOX s.r.o.

Naše firma se specializuje na výrobu a dodávky kovových výrobků a zbožípro české i zahraniční zákazníky. Zhotovujeme nerezové zábradlí, brány, vrata, ploty, dveře, pohony bran, vrat, kovové polotovary, skleněné systémy, lepidla VARYBOND, hutní materiál, dekorace, nářadí a pomůcky, poštovní schránky a množství dalších. Máme bohaté zkušenosti a naše výrobky se pyšní kvalitou a příznivou cenou.

KLAMOVA HUŤ s.r.o.

Silnostěnné ocelové kouřovody jsou naším hlavním výrobním programem. Dále vyrábíme a prodáváme krbová kamna PRINC, krbová kamna PRINC s teplovodním výměníkem, nerezové komínové vložky, příslušenství kouřovodů. Náš sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám ve všem vyhovíme.

Blansko,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ARCUS ENGINEERING, spol. s r.o.

Prodej nýtů, matic, šroubů, uzávěrů a průmyslových madel.

BUFAB CZ s.r.o.

Velkoobchodní prodej spojovacího materiálu.

Brno - Tuřany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

BRALO CZ s.r.o

Jsme dceřiná společnost španělské firmy BRALO, S.A. Vyrábíme trhací nýty a nýtovací matice v různém materiálovém provedení a povrchové úpravě. Nabízíme ruční a pneumaticko-hydraulické nýtovací nářadí BRALO, poskytujeme záruční a pozáruční servis.

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS. Těšíme se na vás!

HIWIN s.r.o.

Nabízíme lineární vedení, lineární motory, kuličkové šrouby, polohovací systémy, kuličková pouzdra, linaární pohony, vodící tyče. Provádíme opravy a servis kuličkových šroubů.

Dendera a.s.

Firma Dendera a.s. vznikla v roce 2004 jako ryze česká akciová společnost s cílem uspokojovat potřeby především menších zákazníků v oblasti výroby komponentů z plechu.

Bílovice nad Svitavou,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

MPW production, s.r.o.

obrábění na soustružnických šestivřetenových automatech
- CNC soustružení
- CNC frézování
- velkoobchod spojovací materiál
- velkoobchod nářadí nástroje

Vojkovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Radek Váczy

Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků.

Ždánice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Metaltrade International s.r.o.

Tradiční dovozce ocelových řetězů, lan a příslušenství Metaltrade International s.r.o. nabízí široký sortiment ocelových kování za skvělé ceny.

Troubsko,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

DANIEL SAKO

Ploty, oplocení na klíč, pletiva pletivo brány, branky zemní práce, výkopové práce.

Ivančice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...