ABC Českého HospodářstvíHutnictví a strojírenstvíPovrchové úpravy kovů
×

Povrchové úpravy kovů - Firmy (Jihomoravský)

LIKAL, s.r.o. - poplastování

Zabýváme se povrchovou úpravou kovů poplastováním. Upravujeme zejména kluzné trny a kotevní tyče pro komunikaci, čímž se tyto prvky stávají odolnými proti korozi. Dále nabízíme povrchovou úpravu zemních a horninových kotev, pilotů, pilířů v oblasti styku se zeminou, tepelných přechodů, říms, chodníku, mostů, protihlukových clon, odvodňovacích žlabů a dalších prvků.

IMTOS, spol. s.r.o.

Obráběcí stroje

L i d o k o v, výrobní družstvo

Výroba bytových svítidel, kovových rozvaděčových zámků a klíčů pro energetiku, kovového ručního nářadí a potřeb pro motoristy.

Boskovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

OTECO CZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou kompletního sortimentu tryskacích zařízení a speciálních strojů dle přání zákazníka. Mezi naše další služby patří zámečnická výroba, tryskání, lakování, konstrukční činnost a kompletní služby servisu včetně dodávek náhradních dílů. Jsme specialisty na tryskání. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami.

Bučovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

COLOR BRNO s.r.o.

Brno - Kohoutovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

STROJÍRNY BOHDALICE, a.s.

Kromě tradiční výroby vlastních strojů a zařízení se firma zaměřuje na zakázkovou výrobu strojů, zařízení a svařovaných konstrukcí. Na základě dodané výkresové dokumentace nebo dokumentace vypracované podle technického zadání vlastním týmem konstrukt

Bohdalice - Pavlovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Q. I. P. s.r.o.

Zajišťujeme tepelné, chemicko-tepelné zpracování kovů. Nabízíme Vám tedy kalení, zušlechťování, popouštění, cementování, nitrocementování, nitridace, karbonitridace, žíhání oceli a litin, vytvrzování hliníkových slitin, povrchové indukční kalení.

Brno - Horní Heršpice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ELLO s.r.o.

Výroba elektrických rozváděčů, plechových skříní a pultů, kompenzačních rozváděčů a nanášení práškových barev v lakovně a zámečnická výroba.

SAND TEAM spol. s r. o.

Výroba pískových jader, prodej křemenných/nekřemenných ostřiv, organických/anorganických pojiv.systémů, tvrdidel, separačních a pomocných prostředků.

Holubice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

SVAZIKO s.r.o.

Nabídka galvanizace kovů a prodej spojovacího materiálu

Aquas s.r.o.

Zabýváme se prováděním vodohospodářských staveb, dodávkou a opravami technologických celků vodních děl a povrchovými úpravami ocelových konstrukcí.

MARSTON - CZ s.r.o.

Zajišťujeme kompletace investičních celků. Provádíme: ocelové konstrukce, zámečnické práce, svařence, kovovýrobu - frézování, soustružení, vrtání, zpracování výpalků, úpravu kovů, zakázková výroba dílů. Vyrábíme stroje a zařízení, lávky, haly.

Brno - Černovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ASPERA, spol. s r.o.

Vývoj, výroba a distribuce antikorozních prostředků pro železné a neželezné kovy a jejich slitiny.

Brno - Tuřany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Hempel (Czech Republic) s.r.o.

Dodáváme antikorozní nátěrové hmoty určené zejména pro průmysl a ochranu ocelové konstrukce v průmyslu, ale také nátěry pro lodě a loďařský průmysl, přepravní kontejnery, jachty a dekorativní nátěry