ABC Českého HospodářstvíHutnictví a strojírenstvíSvařování a pájení
×

Svařování a pájení - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

GIOMETAL s.r.o.

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.

Brno - Chrlice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

AZT, spol. s r.o.

Prodáváme pájecí techniku JBC, Weller, ruční nářadí Piergiacomi (kleště, pinzety), šroubováky Kolver, kompletní vybavení antistatických pracovišť

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

Svařečská škola Interprodukt s.r.o.

Nabízíme svářečské kurzy, zaškolení, doškolení a přezkoušení svářečů.Zámečnické,soustružnické a svářečské práce

Brno - Královo Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Technologické centrum a.s.

Provádíme komplexní zpracování plechů z uhlíkatých, nerezových ocelí. Nabízíme Vám dělení a řezání materiálů laserem, ohýbání na CNC ohraňovacích lisech, svařování, bodové svařování, zámečnické operace, povrchové úpravy kooperačně. Přesné výpalky.

JIŘÍ HOŘICKÝ

Naše firma byla založena v roce 1997 a již od začátků spočívá naše výrobní náplň v zakázkové a malosériové kovovýrobě jako je pasířství, zámečnictví, svařování speciálních materiálů, kovoobrábění i opravy auto-moto dílů.

Brno - Zábrdovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

PETR KLOBÁS - KOVOVÝROBA

Provádíme dělení a řezání plechů laserem včetně děrování a vysekávání na strojích TRUMPF, ohýbání na ohraňovacích lisech LVD, zakázkovou a sériovou kovovýrobu. V kooperaci zajišťujeme povrchové úpravy výrobků.

AB KOMPONENTY, s. r. o.

Zabýváme se výrobou dílců a komponent pro strojírenství a elektrotechnický průmysl. Provádíme zakázkové svařování, zakázkové CNC obrábění, CNC zpracování plechů, řezání laserem, spojování kovových materiálů, výrobu rotačních přírubových součástí a součástí z tyčového materiálů. Zajišťujeme povrchové úpravy materiálů včetně pokovení.

WIRPO s.r.o.

Provádíme svařování i renovace nástrojových ocelí a pozinkovaných plechů

WELDTECH v.o.s.

Nabízíme svařovací techniku Fronius, pomůcky pro svařování, svářečky, svářecí zdroje i přídavné materiály. Provádíme servis a opravy svářecí techniky.

Ing. Vladimír Kolařík

soustružení svářečský dozor svařování frézování konstrukce

SALDOMA s.r.o.

Nabízíme vám povrchovou úpravu různých zámečnických výrobků (stojany,regály, vozíky) neboli kovových výrobků práškovými barvami do velikosti: šířka 1,2m x délka 2 m x výška 2,2 m.

Techfap, s.r.o.

Výroba ocelových konstrukcí. Nabídka kovoobrábění.

David Rizman

Zabýváme se uměleckým kovářstvím, povrchovými úpravami a svařováním kovů, výrobou kovových konstrukcí a kovodělných výrobků. Vyrábíme také koše na pelety a plotové dílce.

Brno - Bystrc,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...