ABC Českého HospodářstvíNábytek a podlahové krytinyBytový nábytek
×

Bytový nábytek - Firmy (Plzeň-sever)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Plzeňský > Plzeň-sever

ARBYD CZ s.r.o.

Naše společnost nabízí služby v oboru výroby a dodávky nábytku, od grafického návrhu až po samotnou realizaci. Vyrábíme sériový nábytek, atypický nábytek dle Vašich návrhů nebo dle návrhu našich designérů, výjimkou nejsou ani kompletní interiéry na klíč. Jsme na trhu již přes 20 let. Naší širokou nabídkou se snažíme uspokojit i tu náročnou klientelu. Nabízené služby na našich webových stránkách.

Chotíkov,  Kraj: Plzeňský
Stát: cz Česká republika Více...

Jiří Handrejch

Vnitřní látková roleta Jazz je určená pro montáž na křídlo PVC okna, nebo dřevěného eurookna. Jedná se o kazetovou, vnitřní látkovou roletu s hliníkovým krytem návinu a možností bočních hliníkových krycích lišt.

Záluží,  Kraj: Plzeňský
Stát: cz Česká republika Více...

MK-Interiery s.r.o.

Specializujeme se na návrh, výrobu a montáž nejrůznějších druhů nábytku, jako jsou kuchyňské linky, vestavěné skříně, komody, obývací stěny, dětské pokoje, kancelářský nábytek, interierové dveře, postele z masivu, schodiště a stoly. Poskytujeme kompletní služby, nábytek navrhneme na míru, dodáme, zajistíme demontáž i montáž, renovace a opravy. Zabýváme se také rekonstrukcí bytových jader.

Kaznějov,  Kraj: Plzeňský
Stát: cz Česká republika Více...

HTG, s.r.o.

Třemošná,  Kraj: Plzeňský
Stát: cz Česká republika Více...