ABC Českého HospodářstvíNábytek a podlahové krytinyBytový nábytek
×

Bytový nábytek - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

HEMZAL JIŘÍ-TRUHLÁŘSTVÍ

Realizujeme zakázkové truhlářské práce. Zajišťujeme zakázkové kuchyňské linky, manželské postele z masivu, interiéry nebytových prostor, dřevěné přepravní obaly, dřevěné karoserie, restaurování nábytku, kancelářské nábytkové sestavy, dřevěné přepravní bedny, opravy dřevěných karoserií a mnoho dalšího. Dodáváme nábytek pro školy, kanceláře či hotely.

Brno - Útěchov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

TRUHLÁŘSTVÍ Mareček Jiří

Provozujeme zakázkové truhlářství v Brně. Vyrábíme kuchyně na míru, zakázkové vestavěné skříně, ložnice na zakázku, obývací pokoje, postele na míru, předsíňové stěny, dřevěné schodiště, botníky, dřevěné obklady stěn, dřevěné posuvné dveře, stoly z masivu, kancelářské stoly na míru, nábytek do dětského pokoje, dřevěné zábradlí, vnitřní dřevěné dveře a mnoho dalšího.

TOKA s.r.o. Kratochvíl Tomáš

Kancelářský,hotelový a plechový nábytek, židle, kuchyňské linky, obývací stěny a vestavěné skříně, sedací soupravy a dětský nábytek, zahradní nábytek

LINO s.r.o.

Dodáváme kovové a dřevěné židle, stoly, podnože, podstavce, stojany, barové židle, barovky. Prodáváme sklápěcí stolové nohy, desky, kovový zahradní nábytek, lanové závěsy, zábradlí, hliníkové, litinové

STAVOTES spol. s.r.o.

Prodáváme laminované DTD, dřevotřísky, dýhované dřevotřísky, překližky, vodovzdorné překližky, MDF desky, HDF desky, OSB desky, pracovní desky.

LE BON, spol. s r.o.

Společnost LE BON, s.r.o. je český výrobce koupelnového nábytku. Všechny výrobky LE BON mají kvalitní a bezchybné zpracování. Základní sortiment koupelnového nábytku máme skladem.

SOLITÉR BRNO, spol. s r.o.

Nabízíme vybavení obchodu, paletové, skladové, obchodní regály, kontrolní zrcadla, textilní ramínka. Prodáváme průmyslová a nábytková kolečka, prodejní stojany, drátěný program. Skladová a manipulační technika. Návrh, výroba, dodávka, montáž.

Brno - Trnitá,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

UNISTO v.o.s.

Vyrábíme nábytek na zakázku. Nabízíme stoly, židle, podlahy, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, police.

BPP spol. s r.o.

Výroba a prodej polyuretanových dílců a pěn PUR (Durén) pro výrobu, desky, drť či rolované zboží. Produkty jsou vhodné pro nábytkářský průmysl, ortope

VAŠINA spol. s.r.o.

komplexní řešení vybavení interiérů, jak pro komerční, tak pro osobní využití.

Vasa Interier,a.s.

Výroba a prodej kancelářského nábytku, kuchyní, nabídka kancelářských židlí a křesel.

Brno - Husovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

BT styl s.r.o.

Nabízíme kuchyně a kuchyňské linky Sykora. Návrhy kuchyní na míru, montáž kuchyně, servis a poradenství.

Staré Brno,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...