ABC Českého HospodářstvíNábytek a podlahové krytinyKuchyňské linky
×

Kuchyňské linky - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

HEMZAL JIŘÍ-TRUHLÁŘSTVÍ

Realizujeme zakázkové truhlářské práce. Zajišťujeme zakázkové kuchyňské linky, manželské postele z masivu, interiéry nebytových prostor, dřevěné přepravní obaly, dřevěné karoserie, restaurování nábytku, kancelářské nábytkové sestavy, dřevěné přepravní bedny, opravy dřevěných karoserií a mnoho dalšího. Dodáváme nábytek pro školy, kanceláře či hotely.

Brno - Útěchov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

TRUHLÁŘSTVÍ Mareček Jiří

Provozujeme zakázkové truhlářství v Brně. Vyrábíme kuchyně na míru, zakázkové vestavěné skříně, ložnice na zakázku, obývací pokoje, postele na míru, předsíňové stěny, dřevěné schodiště, botníky, dřevěné obklady stěn, dřevěné posuvné dveře, stoly z masivu, kancelářské stoly na míru, nábytek do dětského pokoje, dřevěné zábradlí, vnitřní dřevěné dveře a mnoho dalšího.

TOKA s.r.o. Kratochvíl Tomáš

Kancelářský,hotelový a plechový nábytek, židle, kuchyňské linky, obývací stěny a vestavěné skříně, sedací soupravy a dětský nábytek, zahradní nábytek

WELLE J.N.K., s.r.o.

Specializujeme se na renovace dveří a zárubní. Nabízíme výrobu schodišť. Zajišťujeme montáže a komplexní služby včetně zábradlí a dalších doplňků.

Vasa Interier,a.s.

Výroba a prodej kancelářského nábytku, kuchyní, nabídka kancelářských židlí a křesel.

Brno - Husovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

BT styl s.r.o.

Nabízíme kuchyně a kuchyňské linky Sykora. Návrhy kuchyní na míru, montáž kuchyně, servis a poradenství.

Staré Brno,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

WELLE RENOVIERUNGSSYSTEME CS - MARKETING, spol. s. r. o.

Nabídka renovace schodů a schodišť včetně oprav a výměn zábradlí. Prodej systémů bednění pro betonáž schodišť.

Pavel Roháč

Výroba nábytku na míru od zaměření, přes 3D návrhy až po montáž.Nábytek na míru,kuchyně vč. spotřebičů,vestavěné skříně,ložnice,dětské pokoje a další.

PRŮMYSLOVÉ PODLAHY ŠVEC, s. r. o.

Dodáváme průmyslové podlahy, lité podlahy a stěrky, MasterTop a plastbeton.

Pavel Filípek

Truhlářství APF se zabývá výrobou nábytku, interiérů a doplňků již od roku 1990. K výrobě nábytku používáme nejkvalitnější materiály, nejen přírodní dřevo, ale vyrábíme nábytek také z dýhy a lamina.

Brno - Bystrc,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

NORE TRADE s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme kuchyně, obývací stěny, dětské a studentské pokoje, sedací soupravy, nábytek z masivu, ložnice, postele, matrace, rošty i skříně.

Brno - Žabovřesky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Pavel Ošlejšek

Zabývám se výrobou a montáží kuchyňských linek, vestavěných skříní, čalouněného nábytku i sklápěcích postelí. Provádím kompletní realizace interiérů.

Brno - Královo Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

M interiéry, s.r.o.

Pomocí 3D grafických programů Vám navrhneme novou kuchyň, obývací pokoj, ložnici, kancelář...A vše také zrealizujeme, včetně odborné montáže přímo u Vás doma. Položíme parkety, plovoucí podlahu, vyrobíme masivní dveře i okna.

EURO styl s.r.o.

Společnost nabízí dodávky a montáž oken a dvěří, plastová okna a dveře, dřevěná okna a dveře, dřevo-hliníková okna a dveře, hliníková okna a dveře, sekční vrata. Výroba a montáž kuchyní, skříní a nábytku.

DIVINA DESIGN s.r.o.

Interiérové studio DIVINA DESIGN s.r.o. zajišťuje kompletní služby v oblasti interiérů. Zabýváme se jak novými objekty, tak i rekonstrukcí starších.

Brno - Stránice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...