ABC Českého HospodářstvíNábytek a podlahové krytinyVybavení koupelen a toalet
×

Vybavení koupelen a toalet - Firmy (Jihomoravský)

GOZ METAL s. r. o.

Nabízíme koupelnové doplňky, bezpečnostní madla pro tělesně postižené, nerezové zařízení pro velkokuchyně. Realizujeme zakázkovou výrobu atypických prvků z nerezových materiálů, mosazi a železa (zábradlí, schodiště, přístřešky, oplocení, brány).

StavMaChem, s.r.o.

Prodej stavebních materiálů a chemie, střešních oken, komínů a vybavení koupelen.

Roman Lang

Nabízíme sprchové dveře a vanové zástěny, sprchové a vanové kouty. Nastavitelná velikost, rychlá a jednoduchá montáž bez vrtání do stěn koupelny. Výroba i v atypických rozměrech dle přání zákazníka. Certifikát kvality ISO 9001, záruka 3 roky.

LE BON, spol. s r.o.

Společnost LE BON, s.r.o. je český výrobce koupelnového nábytku. Všechny výrobky LE BON mají kvalitní a bezchybné zpracování. Základní sortiment koupelnového nábytku máme skladem.

KLONA s r.o.

Provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader, koupelen a interiérů od grafického návrhu po realizaci. Pomůžeme Vám s výběrem a dodávkou obkladů, dlažeb, sprch. koutů a zař. předmětů. Dodáme levné kuchyně, int. dveře a podlahy vč. montáže.

Brno - Židenice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

LIFETECH s.r.o.

Společnost LIFETECH je již více než 30 let odborníkem na plazmové technologie, ultrafialové záření, generátory ozonu, ozonové a UV technologie atd.

Lis plast s.r.o.

Výrobce profilovaných čelních dvířek ke kuchyňským linkám, koupelnovým sestavám, obývacím stěnám, dětskému a ložnicovému nábytku. Dodáváme dvířka pro velkoodběratele, tak i pro malé firmy, kutily.

Břeclav,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Petr Voleš - PELI Brno

Hydroizolace,stavební profily,plastové i kovové lišty k obkladům.

BEMETA DESIGN s.r.o.

Výroba koupelnových doplňků z atypické nerezi a doplňků pro handicapované. Nabídka kosmetických zrcátek, hotelového vybavení, osoušečů rukou, dávkovač

Žatčany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

PRŮMYSLOVÉ PODLAHY ŠVEC, s. r. o.

Dodáváme průmyslové podlahy, lité podlahy a stěrky, MasterTop a plastbeton.

Ing. David Kopečný

Koupelny a koupelnové vybavení, internetový obchod. Nabízíme široký sortiment koupelnového a hotelové vybavení, vybavení relaxačních center, akční slevy, skvělé ceny, doprava po celé ČR zdarma.

SAPHO KOUPELNY BRNO - koupel-Ka s.r.o.

Značková prodejna SAPHO KOUPELNY BRNO nabízí maloobchodní i velkoobchodní prodej vybavení pro koupelny a WC, široký sortiment sanitární techniky, keramické i skleněné obklady a dlažby a další sortiment.