ABC Českého HospodářstvíNábytek a podlahové krytinyŽaluzie, rolety, markýzy
×

Žaluzie, rolety, markýzy - Firmy (Jihomoravský)

HAKL VLADIMÍR

Stínicí techniku.

SYSTRA s. r. o.

Výroba žaluzií, rolet, markýz a sítí proti hmyzu.

Brno - Řečkovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ALTEN 96, s.r.o.

Vyrábíme, prodáváme a montujeme stínicí techniku.

BOHEMIAFLEX BRNO s.r.o.

Nabízíme výrobu, prodej, servis a montáž uceleného sortimentu pro ochranu nežádoucích účinků slunečního záření,snižování energetické náročnosti staveb, zastínění balkónů, teras, restauračních ploch apod.

OKR spol. s r.o.

Veselí nad Moravou,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

AL plast spol. s r.o. - plastová a hliníková okna

Specializujeme se na výrobu a montáž plastových a hliníkových oken a dveří. Dále vyrábíme a montujeme zimní zahrady, prosklené stěny, veškerou stínící techniku a garážová vrata. V oboru působíme již od roku 1996. Za celou tu dobu jsme realizovali řadu úspěšných zakázek a máme mnoho spokojených zákazníků. Staňte se i vy jedním z nich.

GeoPart, s.r.o.

Nabízíme garážová, sekční a průmyslová vrata, průmyslová vrata prosklená, výklopná, rolovací a křídlová. Dodáváme křídlové a posuvné brány. Přímý dovoz a prodej automatických otvíračů Daspi pro vrata a brány. Dodávky, montáž, servis a e-shop.

Brno - Řečkovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, pergoly, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

DAHEPO EURO, spol. s r.o.

Vyrábíme, prodáváme a montujeme eurookna, plastová a dřevo-hliníková okna, dveře, parapety, žaluzie, zajišťujeme kompletní servis a likvidace

Boskovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...