ABC Českého HospodářstvíNábytek a podlahové krytinyŽaluzie, rolety, markýzy
×

Žaluzie, rolety, markýzy - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

HAKL VLADIMÍR

Stínicí techniku.

SYSTRA s. r. o.

Výroba žaluzií, rolet, markýz a sítí proti hmyzu.

Brno - Řečkovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ALTEN 96, s.r.o.

Vyrábíme, prodáváme a montujeme stínicí techniku.

BOHEMIAFLEX BRNO s.r.o.

Nabízíme výrobu, prodej, servis a montáž uceleného sortimentu pro ochranu nežádoucích účinků slunečního záření,snižování energetické náročnosti staveb, zastínění balkónů, teras, restauračních ploch apod.

AL plast spol. s r.o. - plastová a hliníková okna

Specializujeme se na výrobu a montáž plastových a hliníkových oken a dveří. Dále vyrábíme a montujeme zimní zahrady, prosklené stěny, veškerou stínící techniku a garážová vrata. V oboru působíme již od roku 1996. Za celou tu dobu jsme realizovali řadu úspěšných zakázek a máme mnoho spokojených zákazníků. Staňte se i vy jedním z nich.

GeoPart, s.r.o.

Nabízíme garážová, sekční a průmyslová vrata, průmyslová vrata prosklená, výklopná, rolovací a křídlová. Dodáváme křídlové a posuvné brány. Přímý dovoz a prodej automatických otvíračů Daspi pro vrata a brány. Dodávky, montáž, servis a e-shop.

Brno - Řečkovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, pergoly, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

ADANTON, spol. s r.o.

Prodej, montáž a opravy žaluzií. Dodáváme extreriérové žaluzie, interiérové žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu, lamelová garážová vrata, doplňky pro střešní okna Velux. Provádíme demontáž a čištění žaluzií.

Brno - Černá Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Stanislav Filip

Opravy žaluzií žaluzie sítě proti hmyzu

Brno - Líšeň,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Jan Vodička - zastínění Brno

Naše firma se zabývá prodejem a montáží stínící techniky od roku 2003. Naším cílem je poskytovat služby na nejvyšší úrovni a dodávat kvalitní výrobky včetně profesionální montáže. Spolupracujeme proto dlouhodobě s renomovanými výrobci.

Artokna s.r.o.

Plastová okna - Artokna. Moderní vzhled a nejnovější aspekty okenní techniky, to je firma Artokna. Historie společnosti sahá do roku 1994. Od té doby jsme dodali a namontovali nepřeberné množství oken, dveří a doplňků.

MADRA s.r.o.

Naše společnost se zabývá stínící technikou. Realizujeme projekty na míru v prodeji a montáží žaluzií, rolet, markýz a mnoho dalšího.

LUXURY CZ, s.r.o.

Prodej žaluzií a dekorativních bytových doplňků.

Brno - Husovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

OKNARONDR s.r.o.

Naše firma se již dlouhá léta zabývá dodávkou a montáží plastových, hliníkových, dřevěných a dřevohliníkových oken a dveří. Dodáváme a montujeme kvalitní okna a dveře české výroby. Nabízíme rovněž veškeré příslušenství k oknům a dveřím, jako jsou parapety, žaluzie, sítě, dveřní madla, samozavírače či pákové ovladače.

Brno - Kníničky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...