ABC Českého HospodářstvíPapír
×

Papír - Firmy (Louny)

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

Louny,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

H-OBALY s.r.o.

Společnost se zabývá prodejem obalových materiálů. Nabízíme úsporné redukované fólie, stretch fólie, paletizační pytle a ventilové pytle. Dále pak kartony, vázací a lepicí pásky, balicí papír a papírové obaly na CD.

Žatec,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

SVĚRÁKOVÁ s.r.o. - Vroutecké papírny

Vyrábíme papírové sáčky do vysavačů včetně univerzálních, dále tukové a uhlíkové filtry do digestoří a olejové a pachové filtry do fritéz. Produkujeme více než 700 druhů vysoce kvalitních sáčků do vysavačů a jsme výrobcem s největším sortimentem v ČR

Podbořany,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

KARTONÁŽ VŠEKAR - Ludvík Kokrment

Vyrábíme dle Vašich rozměrů, kusové i tisícové série v krátké lhůtě. Nabízíme luxusní potahovanou kartonáž, kazety se zámky, vzorkovnice a krabice šité. Potah papírem i flockem, saténové, molitanové, sametové výplně. Tiskneme i loga.

Jablonec nad Nisou,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

NOVÁK-PAPÍR s.r.o.

Vyrábíme vánoční papír, papírové obaly a papírové roličky. Výrobní program je zaměřen na úpravu balicích papírů, potisk balicích a vánočních papírů, řezání a převíjení papíru, flexografický tisk, hlubotisk, recyklaci odpadového papíru.

Louny,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...