ABC Českého HospodářstvíPapír
×

Papír - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

TART s.r.o.

Výroba a prodej obalů a obalových materiálů. Fixační průtažné fólie,PE a PO fólie a bublinkové fólie,vázací,balicí a lepicí pásky,pěnový PE,výplňové a fixační systémy,antikorozní systémy Cortec (VCI), balicí stroje,stavební fólie Sunflex,Nolco-Flex.

BRNOMETAL s.r.o.

Naše reklamní agentura nabízí komplexní služby v oblasti reklamy. Portfolio našich služeb zahrnuje velkoplošnou reklamu, bigboardy, reklamní předměty, ale i mediální plány,

BALTECH , spol. s r.o.

Vakuové balicí stroje a automatické balicí linky Henkovac. Dodáváme sáčky a folie včetně potisku, váhy a vážicí systémy, pokladny a potištěné etikety.

BRNĚNSKÁ DRUTĚVA v.d.

Kartonové a papírové obaly-exkluzivní dárkové obaly,potahovaná kartonáž (dárkové kazety a krabičky),kartonáž hrubá

EXPRINT - KOCIÁN s.r.o.

Zajišťujeme tisk na ofsetový a křídový papír až do formátu B2. Nabízíme knihařskou práci včetně vazby, skládání i výsku. Zaměřujeme se na knihy.

POINT CZ s.r.o.

Výrobky a služby:Polygrafická výroba,Litografické studio,DTP studio,Tisk brožur,časopisů,kalendářů,katalogů,letáků,Ofsetový,reklam.mat,obal.materiálů.

ARKA SG, s.r.o.

Provozujeme velkoobchod se školními a kancelářskými potřebami, nabízíme xerografický papír, obálky, tiskopisy, pořadače, psací potřeby, sešity, obaly,

INFOCUBE s.r.o.

Provozujeme vydavatelství odborných strojírenských časopisů.

KONSTRUKČNÍ OBALOVÝ DESIGN, s.r.o.

Navrhujeme konstrukce obalů, vyrábíme obaly z hladkých a vlnitých lepenek, dárkové obaly - skladem, obaly na víno, blahopřání s ručním papírem, novoročenky, svatební oznámení. Reklamní obaly, fixační prvky. Výsek, lepení.

Lingea s.r.o.

Vývoj a prodej elektronických a knižních slovníků a dalších jazykových publikací.
Nabídka komplexních překladatelských služeb.
Vývoj jazykových nástrojů a aplikací.
Příprava elektronických verzí slovníků i encyklopedií mnoha světovým vydavatelům.

Brno - Jundrov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ASPIDA s.r.o.

Nabízíme kompletní reklamní služby.

ARGUS CZ s.r.o.

Prodáváme a vyrábíme přání, novoročenky, balicí papír, dárkové tašky, památníky, dopisní papír, školní desky, obaly, omalovánky, deníčky, pohlednice. Provozujeme zákaznický servis a distribuci.