ABC Českého HospodářstvíPapírBalící a obalový materiál z papíru
×

Balící a obalový materiál z papíru - Firmy (Jihomoravský)

Wéčko s.r.o.

Zajišťujeme výrobu kartonových a papírových obalů - krabiček. Specializujeme se na laminaci, tvarový výsek, výsekové slohy, lepení a mnoho dalšího. Provádíme dokončující zpracování tiskovin - lepení, snášení, šití, skládání, vkládání či kapsovou laminaci. Poskytujeme sběrnou službu.

Velatice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

TART s.r.o.

Výroba a prodej obalů a obalových materiálů. Fixační průtažné fólie,PE a PO fólie a bublinkové fólie,vázací,balicí a lepicí pásky,pěnový PE,výplňové a fixační systémy,antikorozní systémy Cortec (VCI), balicí stroje,stavební fólie Sunflex,Nolco-Flex.

Papírenské zboží Hodonín v.o.s.

Velkoobchod a e-shop-obalový materiál, potřeby pro hygienu, papírenské a gastro párty zboží.

Hodonín,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ARGUS CZ s.r.o.

Prodáváme a vyrábíme přání, novoročenky, balicí papír, dárkové tašky, památníky, dopisní papír, školní desky, obaly, omalovánky, deníčky, pohlednice. Provozujeme zákaznický servis a distribuci.

V & CH OBAL, s.r.o.

Výroba a prodej plastových obalů HDPE a LDPE. Rolované sáčky, BOX - sáčky a přířezy. Vyrobíme na zakázku pytle do košů, sáčky a pytle, ZIP - sáčky, tašky, přířezy, fólie, hadice, fixační průtažné fólie, PE-materiály. Velkoobchod a maloobchod.

Lomnička,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

RAPHIA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu přepravních obalů a obalový design. Mezi náš vyráběný obalový sortiment patří krabice klopové a skládací, krabice s víkem, kašírované, úložné a archivační, dárkové či krabice na víno, nechybí ani krabice na potraviny, přepravní či ekologické. Pro veškeré informace navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Kuřim,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Kartonáž - Martin Sikora

Jsme rodinná firma působící na trhu již 18 let. Zpracováváme vlnitou lepenku a kartón. Vyrábíme krabice, proložky, paletky apod. s potiskem i bez.

Znojmo,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

WrapCo s.r.o.

Velkoobchodní prodej dárkového obalového materiálu.

Rousínov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

SECUPACK s.r.o.

Naší specializací je distribuce obalových materiálů. Dále dodáváme obálky, obaly a etikety na zakázku.

Rajhrad,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Kartonáž Kyjov, družstvo

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu kartonáže ze 3-vrstvých, 5-vrstvých a hladkých lepenek. Vyrábíme atypické kartony a kontejnery. Na potisk kartonu využíváme sítotisk. Poskytujeme Náhradní plnění dle zákona 435/2004 Sb.

Kyjov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

EXPEDIENCE s.r.o.

Výkup, prodej a pronájem použitých průmyslových obalů, Gitterboxy, ohradové palety mars, skladové ukládací bedýnky, plastové přepravky KLT, skládací boxy KTP, 1000 l nádrže IBC, paletové ohrádky, přepravky pekařské, na maso i na zeleninu,stolárna

Dufek Václav

On-line prodej obálek, kartonových krabic, lepicích pásek, stretch a bublinkových folií.

Branišovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...