ABC Českého HospodářstvíPlast
×

Plast - Firmy (Jihomoravský)

KB komplet servis, s.r.o.

Prodej a montáž podlahových krytin včetně dodávek materiálu (koberce, PVC, linoleum, vinylové podlahy), nivelační stěrky. Pokládka, renovace dřevěných podlah a parket. Kladení a dodávka plovoucích podlah, čisticí a ošetřovací systémy, péče o podlahy.

HANÁK- PRINT CONSULTING s.r.o.

Dodávky kvalitních polygrafických materiálů s přímým provázáním na výrobce.Odborné poradenství. Ofsetové a flexo barvy,včetně míchání Pantone a HKS barev,thermolaminovací folie,tiskové a podložkové gumy, Ctp desky thermální a fotopolymerní,hadry.

Aqua Direct s.r.o.

Velkoobchod a distribuce plastových potrubí, tvarovek, armatur, filtrů i automaticky proplachovaných (pískové, sítové, lamelové), dávkovacích čerpadel - pro rozvody tlakové vody pro vodárenské technologie, průmysl, bazény, závlahy, vrty.

Persia, s.r.o.

Prodej fasádních a interiérových barev a laků, omítkových směsí a zateplovacích certifikovaných systémů.

Letovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

WARTEC s.r.o.

Servis ultrazvukových svařeček včetně renovace sonotrod. Příprava nových projetů v oblasti ultrazvukového sváření. Dodání nových ultrazvukových svářeček 20, 35, 70 kHz.

Strážnice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Media Efekt s.r.o.

Strojírenská firma, která je zaměřena na přesné obrábění z různých druhů materiálů. MS,FE,AL,Titan,nerez,PTFE,ABS ...... apod.
Zabýváme se především sériovou výrobou pro elektro,automobilový průmysl a pro všeobecné použití dle požadavku zákazníka.

Brno - Medlánky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

LUMIPLAST s.r.o.

Firma Lumiplast je zaměřená zejména na výrobu plastových a gumových výlisků pro potřeby energetiky (kabelové průchodky, rozvaděče, osvětlovací tělesa), automobilový a nábytkářský průmysl.

Lomnice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

JESI spol. s r.o.

Výroba ze sklolaminátu ruční a licí technologií. Výroba modelů a forem.Jsme zaměřeni na zakázkovou výrobu menších i rozměrnějších výrobků.

Šlapanice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Pöppelmann Plasty s.r.o.

Nabízíme ochranné plastové prvky KAPSTO: krytky,zátky,záslepky,víčka,pouzdra,uzávěry,krytí,šrouby - vhodné jako ochrana vnitřních a vnějších závitů, trubek, otvorů a přírub při lakování, skladování či transportu výrobků. Zaslání vzorků zdarma.

PortaTherm s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme lamelové clony, rychlonavíjecí a kyvná vrata, svařovací závěsy, pojezdové kování, noční rolety, protisluneční okenní fólie.

Brno - Židenice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...