ABC Českého HospodářstvíPlastStavební plasty
×
ABC doporučuje

Stavební plasty - Firmy (Hl. město Praha)

MIFER s.r.o.

Předmětem činnosti společnosti Mifer s.r.o. je výroba výlisků, které vyrábíme od návrhu až po finální výrobek. Zároveň zhotovíme formu a ořezávací přípravky. Maximální kvalitu zajišťujeme certifikovaným systémem jakosti v souladu s ISO 9001:2000.

Praha 6,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

ZEFYR, s. r. o.

Výroba sklolaminátových potrubních systémů na bázi epoxidových, vinyl esterových a fenolických pryskyřic.

Praha 9,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

BRUNCLÍK & spol. s r.o.

Firma se zabývá prodejem hadic. Nabízíme odsávací hadice, vzduchotechnické hadice, hadice na vodu, hadice na piliny, transportní hadice, tlakové hadice, antistatické hadice, hadice na vysoké teploty, spojky hadic, stahovací spony, potrubí, filtry.

Praha 5 - Jinonice,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Dekorfloor s.r.o.

Pokládáme a prodáváme podlahy Tarkett, Kronotex, Parador, Meister, Quick Step, Steirer, Forbo, Fatra aj. Dovážíme belgické plastové palubky, parapety a terasové prkna z kompozitních materiálů.

Praha 8,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

OKNO LÍDR s.r.o

Dodáváme kvalitní plastová okna a vchodové dveře výrobce Gealan. Provádíme výměnu plastových oken, zdarma zaměříme nová PVC okna, provedeme jejich montáž i začišťovací zednické práce. Realizujeme zimní zahrady s konstrukcí z plastových i hliníkových profilů. Instalujeme hliníkové předokenní rolety a žaluzie. Zabýváme se také prodejem vnitřních i venkovních plastových a pozinkovaných parapetů.

Praha 9 - Kyje,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Ondřej Štěpánek

Prodej plastových polotovarů a prosvětlovacích krytin, polykarbonáty, sklolamináty, plexiskla, zahradní skleníky, vchodové stříšky a stav. materiály.

Praha 6 - Bubeneč,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

MARCADA, a.s.

Firma se zabývá výrobu plastových a hliníkových oken a dveří, prosklených fasád, stěn a vchodů do bytových a panelových domů v areálu závodu STAKO, Týn nad Vltavou, prvního výrobce těchto produktů v naší republice.

Praha 3,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

E & K Profil s.r.o.

Věnujeme se výrobě z pryže a plastu.

Praha 1 - Nové Město,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

CAFFI, a.s. - HPL laminátové desky

Prodej a montáž HPL laminátů. Nabízíme laminátové desky a obkladové fasádní panely. Zajistíme montáž HPL desek a hliníkových sendvičových panelů s odvětráním fasády. Vyrábíme a realizujeme sanitární příčky a přepážky na míru různým využitím.

Praha 10,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...