ABC Českého HospodářstvíPočítače a telekomunikaceInformační systémy
×

Informační systémy - Firmy

NETIA, s.r.o.

NETIA® s.r.o. je konzultační firma, dodavatel SW a služeb s orientací na projektové řízení,řízení rizik,inter. auditů,konzultace a řešení GDPR/DPO.

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.

Ostrava - Svinov,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

MultiBuy, s.r.o.

Společnost MultiBuy poskytuje IT služby a řešení pro velkoobchodní společnosti. Objednávkový systém Arebo je pro výrobce, dovozce a velkoobchody.

Praha 4 - Chodov,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Ondřej Daniško

Tvorba webových stránek bez, nebo s redakčním systémem na míru včetně e-shopů, optimalizace SEO, kódování grafických šablon, registrace webhostingu a internetové domény.

Újezd u Chocně,  Kraj: Pardubický
Stát: cz Česká republika Více...

Quanti s.r.o.

Naše IT firma se specializuje na vývoj softwaru a hardwaru na zakázku. Mezi naše úspěšné projekty patří např. USBGate, unikátní zařízení, které podstatně zvyšuje bezpečnost vašeho PC, dat i osobních údajů a pomáhá vám naplnit nová nařízení o ochraně osobních údajů vyplývající z GDPR. Nenechte nic náhodě a chraňte své IT proti nevítaným návštěvníkům. Kontaktujte nás!

Praha 6 - Dejvice,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

PRO-COMUNICATION s.r.o.

Nabízíme služby širokopásmového připojení k internetu, poradenství při nákupu HW i SW a tvorbu prezentací včetně správy.

Kolín,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

BizBox, s.r.o.

BizBox vytvoří e-shop přesně pro vás! Nabízíme vám jedinečný mix spolehlivé automatizace vašich procesů spolu s širokými možnostmi prodeje.

d-Health s.r.o.

Mobilní sběr dat, inventarizace, identifikace, Wi-Fi lokalizace, radiofrekvenční řešení (Wi-Fi, RFID). Dodavatel Zebra, Ruckus, Ekahau, Body Clock.

Praha 10 - Vinohrady,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Vlasta Sasková

Projekt LEUS.cz poskytuje účetní a konzultační služby zaměřené na segment malých podniků a živnostníků, včetně finančně dostupných analýz účetních dat. Hledáte svou konkurenční výhodu? Hledáte úspory? Můžeme Vám skutečně pomoci.

Plzeň 3 - Jižní Předměstí,  Kraj: Plzeňský
Stát: cz Česká republika Více...

Lukáš Kovařík

Společnost poskytuje systém na pronájem e-shopů a další doplňkové služby, jako statistika či propojení se sociální sítí Facebook.

Bystřice u Benešova,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

CATCH EXCEPTION s.r.o.

CATCH EXCEPTION s.r.o. je pokroková společnost, zabývající se programováním. Pro vývoj našich aplikací používáme moderní metodiky zajišťující rychlý vývoj a co nejjednodušší obsluhu aplikací. Námi napsaný software poroste spolu s Vaší firmou.

Praha 3,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Lynt services s.r.o.

Společnost nabízí komplexní řešení pro firmy - infrastruktura, které spolehlivě funguje, webové řešení, které prodává, marketing, který přivede zákazníky.

Praha 10 - Hostivař,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Litea Solution s.r.o.

Jsme firma, která nabízí webové řešení na míru, správu a tvorbu webových portálů, e-shopů.

Praha 2,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

NOVACLOUD, s.r.o.

Zavádění cloudových řešení ve firmách. Vývoj optimalizovaných aplikací pro obchodní zástupce, manažery a všechny zaměstnance pracující v terénu. Naše produkty jsou propojeny s informačním systémem podniku a stávají se výkonným pracovním nástrojem.

Prostějov,  Kraj: Olomoucký
Stát: cz Česká republika Více...

Jozef Solcer

Komplexní služby v oblasti ICT, specializace na na systémy pro maloobchod a gastronomii, systémy pro řízení podniků, správu sítí a počítačovou bezpečnost.

Mladá Boleslav III,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...