ABC Českého HospodářstvíPočítače a telekomunikaceInformační systémy
×

Informační systémy - Firmy (Jihomoravský)

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

NETIA, s.r.o.

NETIA® s.r.o. je konzultační firma, dodavatel SW a služeb s orientací na projektové řízení,řízení rizik,inter. auditů,konzultace a řešení GDPR/DPO.

Super Discount Computer, spol. s.r.o.

Ve společnosti Super Discount Computer poskytujeme komplexní služby v oblasti zavádění informačních technologií pro firmy a organizace. Nabízíme poradenství a vytvoření individuálního návrhu řešení. Dodáme vybavení, zrealizujeme projekt a nainstalujeme technologii – a také proškolíme vaše zaměstnance. Budeme vám partnery na celé cestě k dokončení projektu, který vám usnadní práci.

ACMARK s.r.o.

Poskytujeme informační technologie, CRM a DMS systémy a poradenské služby na podporu marketingových, obchodních a servisních procesů organizací.

CERTLINE, s.r.o.

Provádíme certifikace systémů managementu jakosti, systémů environmentálního managementu, systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, systémů managementu hospodaření s energií, systému řízení bezpečnosti informací a dalších.

Jiří Hlaváč

Tvorba webových stránek. Elektronické aukce. IT konzultace

Hodonín,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

BizBox, s.r.o.

BizBox vytvoří e-shop přesně pro vás! Nabízíme vám jedinečný mix spolehlivé automatizace vašich procesů spolu s širokými možnostmi prodeje.

IB-CENTRUM, s.r.o.

Elektronická kniha přání a stížností, ceny pohonných hmot, právní poradna.

Brno - Žabovřesky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

GrossoCom s.r.o.

Specializuje na dodávky a správu IT infrastruktury. Naše priority jsou zejména: outsourcing IT, virtualizace serverů, externí správa sítí, zálohování.

Rousínov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Ing.Bc. Jakub Švejda

Internetový obchod zaměřený na prodej dobře zapamatovatelných, zlatých telefonních čísel, skupin po sobě jdoucích čísel pro firmy či rodiny.

Staré Brno,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

TechFides Solutions s.r.o.

Jsme brněnský tým vývojářů webových a mobilních aplikací. Zajišťujeme komplexní realizaci projektů od nápadu klienta až po postavení produkce.

Petr Novotný

Prodej, montáž, servis a revize bezpečnostních a kamerových systémů. Mobilní dohled a vzdálená správa kamerových a zabezpečovacích systémů, EPS.

Brno - Bohunice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Bright Way Solution, a.s.

Převádíme složité postupy používané v oblasti informačních technologií do zjednodušené a jasnější formy.

SONET, společnost s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti platebních terminálů. Nabízíme platební terminály s contatless a NFC technologií, zajišťujeme samoobslužné POS.

Brno - Žabovřesky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Realman s.r.o.

Zabýváme se tvorbou realitních systémů a webových stránek. Poskytujeme webhosting a služby v oblasti informačních technologií.

Adamov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...