ABC Českého HospodářstvíPočítače a telekomunikaceInformační systémy
×

Informační systémy - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

Super Discount Computer, spol. s.r.o.

Ve společnosti Super Discount Computer poskytujeme komplexní služby v oblasti zavádění informačních technologií pro firmy a organizace. Nabízíme poradenství a vytvoření individuálního návrhu řešení. Dodáme vybavení, zrealizujeme projekt a nainstalujeme technologii – a také proškolíme vaše zaměstnance. Budeme vám partnery na celé cestě k dokončení projektu, který vám usnadní práci.

ACMARK s.r.o.

Poskytujeme informační technologie, CRM a DMS systémy a poradenské služby na podporu marketingových, obchodních a servisních procesů organizací.

CERTLINE, s.r.o.

Provádíme certifikace systémů managementu jakosti, systémů environmentálního managementu, systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, systémů managementu hospodaření s energií, systému řízení bezpečnosti informací a dalších.

NETIA, s.r.o.

NETIA® s.r.o. je konzultační firma, dodavatel SW a služeb s orientací na projektové řízení,řízení rizik,inter. auditů,konzultace a řešení GDPR/DPO.

BizBox, s.r.o.

BizBox vytvoří e-shop přesně pro vás! Nabízíme vám jedinečný mix spolehlivé automatizace vašich procesů spolu s širokými možnostmi prodeje.

IB-CENTRUM, s.r.o.

Elektronická kniha přání a stížností, ceny pohonných hmot, právní poradna.

Brno - Žabovřesky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Ing.Bc. Jakub Švejda

Internetový obchod zaměřený na prodej dobře zapamatovatelných, zlatých telefonních čísel, skupin po sobě jdoucích čísel pro firmy či rodiny.

Staré Brno,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

TechFides Solutions s.r.o.

Jsme brněnský tým vývojářů webových a mobilních aplikací. Zajišťujeme komplexní realizaci projektů od nápadu klienta až po postavení produkce.

Petr Novotný

Prodej, montáž, servis a revize bezpečnostních a kamerových systémů. Mobilní dohled a vzdálená správa kamerových a zabezpečovacích systémů, EPS.

Brno - Bohunice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Bright Way Solution, a.s.

Převádíme složité postupy používané v oblasti informačních technologií do zjednodušené a jasnější formy.

SONET, společnost s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti platebních terminálů. Nabízíme platební terminály s contatless a NFC technologií, zajišťujeme samoobslužné POS.

Brno - Žabovřesky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

RealQ s.r.o.

Nabízíme výpočetní techniku a spotřební elektroniku.

Radio Zlín Media, s.r.o.

Regionální rozhlasová stanice hrající pop-music na Zlínsku (91,7 FM), Vsetínsku (102,5 FM) a v Uherském Brodě (96,2 FM).

Brno - Královo Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Bitart s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti informačních technologií - dodávka hotových informačních systémů, vývoj a implementace software na zakázku, poradenství.