ABC Českého HospodářstvíPočítače a telekomunikaceInformační systémy
×

Informační systémy - Firmy (Česká republika)

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

NETIA, s.r.o.

NETIA® s.r.o. je konzultační firma, dodavatel SW a služeb s orientací na projektové řízení,řízení rizik,inter. auditů,konzultace a řešení GDPR/DPO.

PRO-COMUNICATION s.r.o.

Nabízíme služby širokopásmového připojení k internetu, poradenství při nákupu HW i SW a tvorbu prezentací včetně správy.

Kolín,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

LUKAPO s.r.o.

Instalace a správa Linux a Windows serverů, monitoring, vytváření clusterů, virtualizace, tvorba sítí, zálohování, správa účetních a google aplikací.

Praha 6 - Ruzyně,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

ACCORD spol. s. r. o.

Nabídka ERP/CRM ekonomických systémů obsahující i mobilní aplikace, včetně služeb zpracování účetnictví a mzdové agendy. Programování na zakázku. EET.

Praha 5,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

BM SERVIS s. r. o.

Česká softwarová firma, dodavatel podnikových informačních systémů Bílý Motýl, ZeMAN a QI. Specialista na procesní řízení.

České Budějovice,  Kraj: Jihočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Super Discount Computer, spol. s.r.o.

Ve společnosti Super Discount Computer poskytujeme komplexní služby v oblasti zavádění informačních technologií pro firmy a organizace. Nabízíme poradenství a vytvoření individuálního návrhu řešení. Dodáme vybavení, zrealizujeme projekt a nainstalujeme technologii – a také proškolíme vaše zaměstnance. Budeme vám partnery na celé cestě k dokončení projektu, který vám usnadní práci.

CRC Data spol. s r.o.

Specializujeme se na vývoj softwaru, technologie a služby v oblasti výpočetní techniky, sítí a internetu. Nabízíme vývoj SW systémů na zakázku (webové aplikace, telemetrie, client/server informační systémy).
Prodáváme vlastní radiokomunikační SW Radiolab - soubor aplikací a nástrojů pro výpočetní podporu úloh analýzy šíření rádiových signálů, návrhu a optimalizace sítí rádiových prostředků aj.

Praha 4,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

Ústí nad Labem,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

AXIS spol. s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Navrhujeme a spravujeme servery s OS LINUX i Windows, dále poskytujeme služby v oblasti CAD, implementujeme systém pro správu dat ProjectWise.

Praha 6,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

ČD - Telematika a.s.

ČD - Telematika a.s. je silnou a moderní společností poskytující telekomunikační, datové a servisní služby infrastruktury.

Praha 3 - Žižkov,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

SAUL IS spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti podnikových informačních systémů.

Praha 10,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

SPRINX s.r.o.

Společnost se zabývá vývojem a implementací obchodních systémů, e-commerce a tvorbou webových portálů a nabízí klientům také hosting a IT outsourcing.

Praha 4 - Podolí,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

KVADOS a.s.

Vyrábíme a dodáváme vlastní software pro oblasti obchodu, výroby, logistiky a řízení vnitrofiremních procesů, s podporou pracovníků v terénu.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

Praha 8 - Čimice,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...