ABC Českého HospodářstvíPočítače a telekomunikaceSběr a zpracování dat
×

Sběr a zpracování dat - Firmy (Jihomoravský)

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

UNIS, a.s.

Vývoj a implementace výrobního informačního systému (MES) PHARIS. Validace systémů dle GAMP 4. Vývoj v souladu GMP, HACCP, příprava pro kontrolu regulatorních orgánů FDA, SUKL,... Návrh,analýza, projektování,implementace,realizace. Sběr dat,EBR,OEE.

Brno - Komín,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

WEBIA, spol. s r.o.

Software a různé utilitky na míru zákazníkovi v prostředí Windows a Linux.

Moravany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Jiří Hrazdil

Zajišťujeme technické normy ČSN, EN, IEC, ISO, ASME, ASTM, API, NF, BS, DIN, JIS, OHSAS, TNV, TNO, strojnické a elektrotechnické tabulky, průkazy, zákony a vyhlášky i v edici ÚZ. Aktualizace norem pro systémy řízení jakosti ISO 9001

DaZZa Holding s.r.o.

Provádíme 3D grafické práce včetně produktového designu, konstrukčních prací, vizualizací architektury a fotorealistických vizualizací.

Další divize naší společnosti se zabývají datovou bezpečností a hardwarovým vybavením.

HANDISCAN výrobní družstvo invalidů

Digitalizace dokumentů, řešení pro správu elektronických dokumentů, DMS, workflow, vytěžování dat pomocí technologie OCR a ICR, skartace, servis IT technologií, full scan outsourcing, náhradní plnění.

Jan Sáraz

Tvorba a prodej software, programování na zakázku, analýza dat a návrh databází, obchodní činnost, zprostředkování služeb.

Brankovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Intecom solutions a.s.

Komplexní služby v oblasti digitalizace a správy dokumentů. Optimalizace tiskového prostředí, skenování dokumentů a zpracování dat, DMS/ECM systém InDMS, OCR systémy, Workflow, archivace, skartace, servis a prodej IT technologií, Náhradní plnění.

Brno - Pisárky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Martin Rybnikář

Firma se zabývá konstrukcí střihů, stupňováním do zadaného sortimentu, vytvářením polohových plánů, výrobou šablon, digitalizací střihů zákazníka a jejich další zpracování, archivace dat.

Strážnice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Ing. Jaroslav Černý - PoToS

Naše aktivity zahrnují několik oblastí:
= lektorská, inženýrská činností v ICT. Nabízíme firemní školení i individuální konzultace (Office systémy, Windows aj.), konzultace a poradenství ICT. V obsahu a rozsahu školení se přizpůsobíme Vašim požadavkům.
= dodávky, instalace PC a ICT systémů, realizaci SOHO sítí, WLAN, reinstalace a servis počítačů.
= ekonomické a ekologické topné infra systémy.

Brno - Husovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

K-net Technical International Group s.r.o.

Nabízíme realizace IT projektů, dodávky hardwaru a softwaru, administraci IT infrastruktury. Vzděláváme v oblasti IT, školení.

Brno - Veveří,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...