Nahrávám ...

Pekařství a cukrářství - Firmy (Jihomoravský)
Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský
Blansko Brno-město Brno-venkov Břeclav Hodonín Vyškov Znojmo
ALEŠ SLAVÍK - LAHŮDKY
Studená kuchyně: saláty, pomazánky, chlebíčky, bagety. Cukrářství: zákusky, řezy, dorty, minizákusky.
ENZYMA spol.s.r.o.
Vyrábíme zlepšující přípravky a pekařské a cukrářské směsi, přípravky do pečiva, kvasy a slady do chleba, cereální a speciální směsi (s vlákninou).
Helena Brzobohatá
Catering
Připravujeme i slané dorty, chlebíčky anebo obložené mísy. Vše na vaši rodinnou anebo firemní oslavu.
Anežka Flachsová
Sladké pečení Brno.
Petr Kořínek
Nabízíme med a další včelí produkty vlastní produkce, včely, oddělky, matečníky, matky.
EISKON spol. s r.o.
Nabízíme projekty interiérů pro cukrárny a kavárny. Prodáváme zmrzlinové stroje, chladicí a mrazicí zařízení, vitríny, doplňky a nábytek.Je předním dodavatelem vybavení pro kavárny, cukrárny, a gastronomická zařízení.
Cukrárna KOLBABA s.r.o.
Připravíme dle Vašeho přání dezerty, narozeninové a slavnostní dorty, svatební dorty, mini dezerty na Vaši oslavu. Pořádáme dětské oslavy a vymýšlíme
DIAM, s.r.o.
Nabízíme dorty, koláčky, minizákusky, vánoční cukroví, korpusy a trvanlivé pečivo.
David Střelec
Zakázková výroba a dodávka zákusků,chlebíčků,dortů (možno i pro hotely a restaurace)
Jaromír Vávra
Dodávám suroviny pro pekaře, cukráře a gastronomii
3 S PEKAŘSTVÍ A CUKRÁŘSTVÍ , s.r.o.
Naše fa se zabývá peřstvím a cukrářstvím.
Eliška Urbanová
. Vyrábíme dorty svatební, narozeninové, dětské a firemní, zákusky jako jsou větrníky, indiánky, trubičky a řezy, koláčky..


