ABC Českého HospodářstvíPotřeby pro kancelář a obchodKalkulátory
×

Kalkulátory - Firmy

REALEX International, spol. s r.o.

Pokladní kotouče, HARTMANN dezinfekce, rukavice NITRIL a VINYL, opravy etiketovacích kleští REALEX, MOTEX, METO a SAMARK. servis vah a EET pokladny

Praha 9 - Hloubětín,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

Louny,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

CT Praha, spol. s r. o.

Autorizovaný distributor technologie laminace a kancelářské techniky. Prodej laminovací fólie, laminátorů, řezaček, skartovačů, vazačů, ale i spotřební materiál.

Praha 4,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Bohumil Havrda

Prodej registračních pokladen, tiskáren, počítačů, systémů do obchodů a restaurací včetně softwaru, příslušenství a spotřebního materiálu. Instalace "na klíč", zaškolení a poradenství. Nabízíme záruční i pozáruční servis.

Petr Kučera - Papírnictví

Internetový maloobchod a velkoobchod zabývající se prodejem kancelářských potřeb a papíru. Již několik let spolupracujeme s předními dodavateli. Našim heslem je spolehlivost, jistota a důvěra.

Ústí nad Labem,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

Dr. Jaroslav BARTÁK, CSc.

bankovní technika, poštovní technika, počítačky bankovek,ruličkovačky mincí, třídičky bankovek, inkasní zařízení pro příjem hotovosti,obálkovací stroje, frankovascí stroje, otevírače obálek...

Praha 5 - Smíchov,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

OLYMP Most s.r.o.

Prodej a servis bankovní techniky. Výroba a montáž statorového vinutí.

Most,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...