ABC Českého HospodářstvíReklama, tisk a marketing
×

Reklama, tisk a marketing - Firmy (Jihomoravský)

EXPO DATA spol. s r.o.

Realizujeme zakázky „pod jednou střechou“, což přináší klientovi možnost nahlížet do všech fází řešení zakázky a také finanční a časovou úsporu.Ofsetový tisk, vydavatelství veletrhy výstavy.

FARAO s.r.o.

Nabízíme desky, sítotisk, digitální tisk, tonery, cartridge, plotrový tisk, bannery, potisk reklamních předmětů, výrobu razítek či světelných panelů.

VK Insulations s.r.o.

Světelná technika, světelná technika, neony.

SYMMA, spol. s r.o.

Specializujeme se na organizaci celostátních a mezinárodních kongresů, konferencí, sympozií, firemních prezentací, vzdělávacích kurzů, spol. akcí.

T.V.D.-DILHOF

Výroba tisku

K + L, spol. s r.o.

Nabízíme tisk velkoplošný a ofsetový, vlajky, bannery, billboardy, samolepicí folie, reprodukcí obrazů, fotografií, plakátů, letáků, brožur a katalogů. Provádíme sítotisk a potisk plastů, textilu, folií, kartonáže, UV lakování. Signmaking.

SEPES MEDIA spol. s r.o.

Děláme kompletní reklamní servis. Malonákladový tisk až do rozměru A1, včetně dokončovacích prací. DTP Foto, scan, ofset, sítotisk. Dodáme reklamní předměty i s potiskem. Fóliová reklama, velkoplošný tisk, vnitřní a venkovní info a navigační systémy.

S&K LABEL spol. s r.o.

Výroba Etiket-Grafické,pro kosmetiku,Sendvičové,pro potraviny,Vinné,na alkohol,pro průmysl. aplikace,Tabelační,Cenové,Termo-transfer,Flexibilní obaly

Kuřim,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

BOSS TIMER s.r.o.

Jsme 3D reklamní agentura. Nabízíme kompletní sortiment reklamních předmětů s potiskem - diáře, psací potřeby, manažerské dárky, reklamní textil atd.

Josef ADÁMEK - sítotisk

Plošný potisk plastů do formátu B1, parciální i celoplošné lakování, výroba štítků na ovládací panely, samolepky všech druhů.

EXPO DISPLAY SERVICE s.r.o.

Firma vyrábí a montuje přenosné prezentační systémy expozice, stěny, pulty, rolety a bannery. Dodáváme klemetric konektory a osvětlení pro reklamy.

Modřice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

NERA DISPLAYS, s.r.o.

Vývoj a výroba stojanů na podporu prodeje a vybavení obchodů a kanceláří.