ABC Českého HospodářstvíReklama, tisk a marketingFoto, video, animace
×

Foto, video, animace - Firmy

KNKA s.r.o.

Naše firma se specializuje na výrobu kancelářských pořadačů a desek, kartonové obaly a komplexní tiskové, polygrafické a knihařské služby. Vytiskneme vám libovolný leták, plakát, reklamní banner, noviny, časopis, brožuru, absolventskou práci, knihu, samolepku, deskovou hru a další. Disponujeme vlastním grafickým studiem, ve kterém pro vás rádi zpracujeme různé fotografie aj. Těšíme se na vás!

Dvůr Králové nad Labem,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

GENTOP ENGINEERING s.r.o.

Navrhujeme a realizujeme interiéry i exteriéry, s důrazem na kvalitu značky GENTOP ENGINEERING s.r.o. Náš tým profesionálů v oboru je připraven poskytnout Vám komplexní služby, od návrhů, konzultací a 3D vizualizací, až po samotné realizace, a to jak pro bytové, tak i pro komerční objekty, včetně výzdob, dekorací apod. Rádi Vám zmodernizujeme Váš byt, dům, kancelář či obchodní prostor.

Brno - Černovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Petr Mithofer

Specializujeme se na prodej a servis výpočetní a kancelářské techniky, zabezpečovací systémy a alarmy Jablotron. Díky bohatým zkušenostem v oboru poskytujeme poradenství v oblasti IT, poradíme si s jakýmkoliv problémem. Mezi naše další služby patří produktové katalogové focení, tvorba firemní identity, návrhy logotypů, štítků a etiket. Věříme, že s našimi kvalitními službami budete spokojeni.

Louny,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

cinebonbon

Jsme kreativní agentura CINEBONBON s 15letou působností a řadou úspěchů zaznamenaných na české, ale i mezinárodní scéně. Zabýváme se návrhy online kampaní, digitálním marketingem a produkcí audiovizuálních materiálů, jako jsou propagační a produktová videa nebo dokumentární filmy a další projekty.

BOHEMIA WERBUNG s.r.o.

Realizujeme kompletní reklamní servis, fotografické služby pro profesionály i amatéry. Grafické zpracování log a CI, webů, prospektů, VZ, foto knih, kalendářů, firemních časopisů, novin a bulletinů. Vytváříme webdesign a reklamní kampaně. Chcete-li si uchovat rodinné vzpomínky neváhejte navštívit naše rodinné focení nebo těhotenské focení. Rádi Vám také vyfotíme Vaši svatbu i domácího mazlíčka.

Praha 9 - Hloubětín,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Ing. Eva Stawarczyková

Zaměřuji se především na rodinnou fotografii, portrétování dětí, těhotenské foto.

Praha 4 - Háje,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Studio NextLevel s.r.o.

Studio NextLevel – profíci na video.

Jsme odborníci pro natáčení nejrůznějších příležitostí. Vymyslíme vám scénář, natočíme video materiál, sestříháme, upravíme, doplníme leteckými záběry a efekty. Doplníme zvukem i titulky. Ať už chcete mít video, kterým se jednou budete chlubit vnoučatům nebo jím potřebujete prezentovat vaši firmu, jsme tu pro vás. Mrkněte se na ukázky na našem webu.

České Budějovice,  Kraj: Jihočeský
Stát: cz Česká republika Více...

AXALIS s. r. o.

prezentace společností a také vyhledávání těch pravých příležitostí pro Vás jako pro investory

Praha 8 - Libeň,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Jana Šťastná

Svatební, portrétní a dětský fotograf. Pokud chcete svatební, dětské, rodinné fotografie plné nejemotivnějších momentů, můžeme si domluvit schůzku.

Žandov,  Kraj: Liberecký
Stát: cz Česká republika Více...

Big Family s.r.o.

Video marketing a tvorba videí.

Praha 4 - Podolí,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Ondřej Budka

Nabízíme rodinné, párové a portrétní fotografování v exteriéru.

Ústí nad Labem,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

3M ČESKO s.r.o.

Dodáváme vysoce výkonné filtry 3M CUNO pro filtraci kapalin v průmyslu, potravinářství, farmaceutickém a chemickém průmyslu. Dále dodáváme membrány, sáčkové, hloubkové, filtry s nabitou pryskyřicí, s uzavřeným systémem, kovové a finální filtry.

Praha 4 - Michle,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Romana Jelínková - allphoto

Služby fotobanky se profiluje jako rozsáhlá databáze fotografií z domova i zahraničí, nejrůznějších typů a žánrů pro široké spektrum užití

Praha 3,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

YOUR ARTILLERY Reklamní studio s.r.o.

Kreativní studio z vlastním DTP, polygrafickou produkcí, fotoateliérem a videoprodukcí. Orientace zejména na corporate identity, logo a netradiční zpracování tiskovin.

Praha 3,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Petr Macek

Barevná kalibrace monitorů, tiskáren a dalších periferií sondou.
Fotografické služby. Svatební fotograf. Fotograf společenských událostí a reportáží. Velkoformátový tisk fotografií na kalibrované tiskárně Epson7900.
Prodej reprosoustav Tannoy, Kef.

Praha 4,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...