ABC Českého HospodářstvíReklama, tisk a marketingFoto, video, animace
×

Foto, video, animace - Firmy (Jihomoravský)

Andrea Isabella Peloušková

Můj Fotoateliér Brno nabízí nádherné fotografie - portréty, modeling, celebrity, děti, miminka, těhotné, rodiny, svatební, exteriér, interiér a další.

cinebonbon

Jsme kreativní agentura CINEBONBON s 15letou působností a řadou úspěchů zaznamenaných na české, ale i mezinárodní scéně. Zabýváme se návrhy online kampaní, digitálním marketingem a produkcí audiovizuálních materiálů, jako jsou propagační a produktová videa nebo dokumentární filmy a další projekty.

Ing. Pavel Prokeš

GRAFICKÝ DESIGN - WEB DESIGN A TVORBA WEBŮ - FOTOGRAFOVÁNÍ - VIDEO
Nabízím služby v oblasti grafiky, webdesignu, fotografování a videa.

Jitka Dušáková Hurapapir.cz

Internetový obchod má široký výběr skladem, značkový materiál a pomůcky pro kreativní tvoření scrapbook fotoalbum, přání, kalendáře, svatební oznámení. Papíry, razítka, barvy, ozdoby, raznice. Píšeme návody, organizujeme kurzy tvoření scrapbook alba.

Jiří Májek-Videostudio

Profesionální pořizování svatebních videozáznamů. Vícekamerové natáčení s výstupem na DVD a ve vysokém rozlišení na Blu-ray disku. Nabízíme práci na úrovni. Působíme nejen po celé ĆR, ale i v zahraničí.

Slavkov u Brna,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Petr Lesenský

Agentura Lesensky.cz se zaměřuje na služby v oboru PR, médií, marketingu a publishingu. Umíme public relations, komunikační strategie, monitoring médií a online marketing. Nabízíme outsourcing marketingu a vytvoření efektivního marketingového plánu.

Markéta Zelenková

Nabízím fotografické služby - focení svateb, akcí, dětská a rodinná fotografie, zpracovávání vašich fotek, tvorba fotoknih.

Tomáš Šiška

video - audio - design - web - photo

AVLED, s.r.o.- Reklama na LED obrazovkách

Specializujeme se na dodávku LED technologie, audiovizuální projekční a prezentační techniky. V naší nabídce naleznete LED obrazovky, plazmové displeje, projekční prezentační techniku, projekční plátna a plochy, interaktivní tabule, ozvučovací techniku, digitální vizualizéry, pódiovou techniku, řídicí systémy, displeje, LED moduly a panely, panaboardy a mnoho dalšího.

BIATEK s.r.o.

PR (public relations = vztahy, komunikace s veřejností) středních a malých firem, kterým zajistíme profesionální komunikaci s potenciálními i stávají

David Hasman

Fotník je fotobudka na pořizování vysmátých fotek z Vašich akcí, které rovnou na místě vytiskne.

Hluboké Mašůvky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Bc. Radim Spáčil

Od focení přátel a společných okamžiků jsem přešel k focení portrétní fotografie, které se věnuji poslední 4 roky.

Křenovice u Slavkova,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Visible business s.r.o.

Nabízíme tvorbu video prezentace včetně složitých efektů a 3d modelů. Kompletní řešení online marketingu včetně tvorby a SEO a salší služby.

Znojmo,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

PAVIN CAFFE CZ s.r.o.

Velkoobchodní prodej italské kávy z malé pražírny PAVIN CAFFE, čerstvost a nekompromisní kvalita z Itálie.

Brno - Líšeň,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...