ABC Českého HospodářstvíReklama, tisk a marketingFoto, video, animace
×

Foto, video, animace - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

Andrea Isabella Peloušková

Můj Fotoateliér Brno nabízí nádherné fotografie - portréty, modeling, celebrity, děti, miminka, těhotné, rodiny, svatební, exteriér, interiér a další.

cinebonbon

Jsme kreativní agentura CINEBONBON s 15letou působností a řadou úspěchů zaznamenaných na české, ale i mezinárodní scéně. Zabýváme se návrhy online kampaní, digitálním marketingem a produkcí audiovizuálních materiálů, jako jsou propagační a produktová videa nebo dokumentární filmy a další projekty.

Ing. Pavel Prokeš

GRAFICKÝ DESIGN - WEB DESIGN A TVORBA WEBŮ - FOTOGRAFOVÁNÍ - VIDEO
Nabízím služby v oblasti grafiky, webdesignu, fotografování a videa.

Jitka Dušáková Hurapapir.cz

Internetový obchod má široký výběr skladem, značkový materiál a pomůcky pro kreativní tvoření scrapbook fotoalbum, přání, kalendáře, svatební oznámení. Papíry, razítka, barvy, ozdoby, raznice. Píšeme návody, organizujeme kurzy tvoření scrapbook alba.

Petr Lesenský

Agentura Lesensky.cz se zaměřuje na služby v oboru PR, médií, marketingu a publishingu. Umíme public relations, komunikační strategie, monitoring médií a online marketing. Nabízíme outsourcing marketingu a vytvoření efektivního marketingového plánu.

Markéta Zelenková

Nabízím fotografické služby - focení svateb, akcí, dětská a rodinná fotografie, zpracovávání vašich fotek, tvorba fotoknih.

Tomáš Šiška

video - audio - design - web - photo

AVLED, s.r.o.- Reklama na LED obrazovkách

Specializujeme se na dodávku LED technologie, audiovizuální projekční a prezentační techniky. V naší nabídce naleznete LED obrazovky, plazmové displeje, projekční prezentační techniku, projekční plátna a plochy, interaktivní tabule, ozvučovací techniku, digitální vizualizéry, pódiovou techniku, řídicí systémy, displeje, LED moduly a panely, panaboardy a mnoho dalšího.

BIATEK s.r.o.

PR (public relations = vztahy, komunikace s veřejností) středních a malých firem, kterým zajistíme profesionální komunikaci s potenciálními i stávají

PAVIN CAFFE CZ s.r.o.

Velkoobchodní prodej italské kávy z malé pražírny PAVIN CAFFE, čerstvost a nekompromisní kvalita z Itálie.

Brno - Líšeň,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Pinarto s.r.o.

Reklama video-ARCHITEKTURA,DOKUMENTÁRNÍ,MÓDA,PREZENTAČNÍ,PRODUKTOVÉ,PROPAGAČNÍ,PRŮMYSL,REKLAMA,REPORTÁŽ,VIDEOKLIP,FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY,Grafika.

Brno - Zábrdovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Narrative Media s.r.o.

Jsme kreativní obsahová agentura z Brna. Vytváříme kvalitní obsah - od reklamního sloganu přes tištěné publikace nebo interaktivní videa.

Brno - Trnitá,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Lucie Michalaková

Nejkrásnější fotoknihy z vašich fotek. Stolní a nástěnné kalendáře s fotkami. Fotoobrazy na pevné desce a fotoplátna. Samolepky, puzzle, pexeso.

Brno - Vinohrady,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Eastern Wind, s.r.o.

Nabízím pestrý výběr mých fotografických služeb: focení portrétové a svatební, rodin a dětí, love story a reportážní foto.

Brno - Veveří,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Miroslav Zachoval

Realitní fotograf Brno. Interiér, exteriér, architektura.

Brno - Vinohrady,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...