ABC Českého HospodářstvíReklama, tisk a marketingPrůzkum trhu
×

Průzkum trhu - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

FONTES H spol. s. r. o.

Personální agentura poskytující servis v poradenství pro firmy i uchazeče. Pracovní nabídky, výběrová řízení, firemní vzdělávání.

BRAND BROTHERS s.r.o.

Průzkum trhu, marketingový výzkum a výzkum trhu, focus groups, výzkum spokojenosti klientů, výzkum konkurence, mystery shopping, marketingová strategie. V naší agentuře klademe důraz zejména na vazbu marketingu a managementu.

MAIS, a.s.

Zámečnictví, Truhlářství, Recyklace odpadů, Sportovní povrchy - venkovní

RVS servis spol. s r.o.

Prúzkum trhu v běloruské republice. Dále se zabýváme zprostředkováním obchodu a služeb. Nabízíme své dlouhodobé zkušenosti v Běloruské republice.
Naší další aktivitou je velkoobchod a maloobchod s dámskou módou.

OK business, s.r.o.

Česká obchodně-poradenská společnost. Provozovatel internetových obchodů OK obchod.cz a Ráj šití.cz. Zastoupení značky lUcznik pro Českou republiku a Slovensko. Specializujeme se na šicí stroje, overlocky, mandly, žehlící lisy, domácí spotřebiče.

Brno - Ponava,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Addurre, s.r.o.

Specializovaný servis v oblasti podnikové marketingové komunikace a konzultačního poradenství. On-line prodej reklamních předmětů.

ONIX CYGNI - ZPROSTŘEDKOVÁNÍ OBCHODU

Zabýváme se zprostředkováním obchodu, oslovením případného zákazníka, projekční činností a finančním poradenstvím ve výrobních procesech. Disponujeme vlastním call centrem a jsme ochotni pronajmou služby call centra na komerční účely.

D - SYSTEM, s.r.o.

Zabýváme se průzkumem trhu, analýzou potřeb zákazníků, marketingovou a krizovou komunikací, reklamními projekty, vzdělávacími a tréninkovými programy.

AMAR Marketing s.r.o.

Profesionální služby v oblasti rezidenčního bydlení a pronájmu komerčních prostor firmám.

Brno - Židenice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

AUGUR Consulting s.r.o.

Služby v oblastech: výzkum trhu a veřejného mínění, sociologický výzkum, sociální analýzy, marketingový výzkum a průzkum.

INT s.r.o.

Reklamní činnost. Provozujeme portál o bydlení se zaměřením na interiery, podlahy, nábytek, kancelářský nábytek, sedací soupravy, obývací stěny, kuchyně, ložnice, postele, matrace, koupelny, okna, dveře. Máte na výběr stovky prověřených kontaktů.

TBS group, s.r.o.

Nabídka překladatelských služeb.Překlady a tlumočení z češtiny do ruštiny, běloruštiny, ukrajinštiny, angličtiny a němčiny

REEV s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti event marketingu a Public Relations.