ABC Českého HospodářstvíSklo, keramika, šperky
×
ABC doporučuje

Sklo, keramika, šperky - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

Jiří Kučera

Provádíme veškeré sklenářské práce, broušení a vrtání skla. Nabízíme zasklívací služby do bytu, zasklívání izolačním dvojsklem, bezpečnostním kaleným a lepeným sklem a sklem copilit. Montujeme celoskleněné stěny s kováním Dorma a zrcadlové stěny. Zabýváme se výrobou a montáží bezpečnostních skel. Dodáváme prosklené vitríny a skleněné dveře posuvné, police, sprchové kouty či zábradlí a schodiště.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

KARAT družstvo

Výroba a prodej zlatých a stříbrných šperků.

H. A. TECHNIK spol. s r.o.

Nabízíme hliníková okna, dveře, garážová vrata, zimní zahrady a stínící techniku. Dodáváme posuvné, vchodové nebo skládací dveře a okna z hliníkových

Ing. Renata Šitavancová

Pronájem nebytových prostor,umělecké zámečnictví,repliky.

ACC s.r.o.

- Leptané sklo
- Výpočetní technika

Pavel Rosprim

Provádíme sklenářské práce v dílně i na místě u zákazníků po celé ČR - zakázková i sériová výroba. Nabízíme barevná skla a skleněné obklady pro obložení stěn za kuchyňskou linkou, stěn v koupelně i jinde v interiéru.

Ing. Jiří Kadlec

reklamní potisk porcelánu a keramiky

Brno - Líšeň,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Financial & Consultant Services s.r.o

Jsme velkoobchodní firma, obchodující s ručně vyráběným nápojovým ale i jiným sklem. Dodáme Vám: karafy, dekantéry, sklenice na víno, skleničky na šampaňské, mísy, svícny, těžítka, trofeje, ozdoby, dárkové sety, apod. Nabízíme i pískování loga.

Brno - Veveří,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

SORG TRADE s.r.o.

Skla pod krbová kamna a před krby