ABC Českého HospodářstvíSklo, keramika, šperkyStavební sklo a keramika
×

Stavební sklo a keramika - Firmy (Jihomoravský)

Jiří Kučera

Provádíme veškeré sklenářské práce, broušení a vrtání skla. Nabízíme zasklívací služby do bytu, zasklívání izolačním dvojsklem, bezpečnostním kaleným a lepeným sklem a sklem copilit. Montujeme celoskleněné stěny s kováním Dorma a zrcadlové stěny. Zabýváme se výrobou a montáží bezpečnostních skel. Dodáváme prosklené vitríny a skleněné dveře posuvné, police, sprchové kouty či zábradlí a schodiště.

KORAL s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme kompozitní profily a výrobky pro široké spektrum aplikací. Nabízíme pryskyřice POLIPOL, gelcoaty POLIJEL, lepící pasty POLITIX, pl

Tišnov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

PRŮMYSLOVÁ KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem žáruvzdorných materiálů pro hutnictví, slévárenství, sklářství, metalurgii a kamnářství.

Rájec - Jestřebí,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

H. A. TECHNIK spol. s r.o.

Nabízíme hliníková okna, dveře, garážová vrata, zimní zahrady a stínící techniku. Dodáváme posuvné, vchodové nebo skládací dveře a okna z hliníkových

INOK, s.r.o.

Ratíškovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Pavel Rosprim

Provádíme sklenářské práce v dílně i na místě u zákazníků po celé ČR - zakázková i sériová výroba. Nabízíme barevná skla a skleněné obklady pro obložení stěn za kuchyňskou linkou, stěn v koupelně i jinde v interiéru.

SORG TRADE s.r.o.

Skla pod krbová kamna a před krby

Obkladači, s.r.o.

Naše firma Vám zajistí veškeré obkladačské práce, pokládku keramických obkladů a dlažby. Obkládáme koupelny, krby, schody, podlahy, atd. Nabízíme profesionální přístup. Dbáme na přesné dodržování technologických postupů. Kvalita práce dle ČSN.

Modřice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Lammas, s.r.o.

Zasklívání lodžií a balkonů. Montáže vnitřních a venkovních žaluzií a okenních sítí proti hmyzu.

Miroslav Lukáč

Dodáváme kvalitní zasklívací, zastřešovací a stínící techniku včetně odborné a kvalifikované montáže. Provádíme zasklívání lodžií, zastřešování teras, zasklívání altánů, prosklené pergoly, prosklené verandy, žaluzie, markýzy a zastřešení bazénů.

Adamov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

FB LODŽIE s.r.o.

Provádíme výrobu, montáž a rekonstrukce železobetonových a hliníkových lodžií a balkonů. Realizujeme balkonová zábradlí osazená mimo plochu lodžie - předsunuté zábradlí. Používáme bezrámový zasklívací systém a montujeme celoprosklené lodžie.