ABC Českého HospodářstvíSklo, keramika, šperkyStavební sklo a keramika
×
ABC doporučuje

Stavební sklo a keramika - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

Jiří Kučera

Provádíme veškeré sklenářské práce, broušení a vrtání skla. Nabízíme zasklívací služby do bytu, zasklívání izolačním dvojsklem, bezpečnostním kaleným a lepeným sklem a sklem copilit. Montujeme celoskleněné stěny s kováním Dorma a zrcadlové stěny. Zabýváme se výrobou a montáží bezpečnostních skel. Dodáváme prosklené vitríny a skleněné dveře posuvné, police, sprchové kouty či zábradlí a schodiště.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

H. A. TECHNIK spol. s r.o.

Nabízíme hliníková okna, dveře, garážová vrata, zimní zahrady a stínící techniku. Dodáváme posuvné, vchodové nebo skládací dveře a okna z hliníkových

Pavel Rosprim

Provádíme sklenářské práce v dílně i na místě u zákazníků po celé ČR - zakázková i sériová výroba. Nabízíme barevná skla a skleněné obklady pro obložení stěn za kuchyňskou linkou, stěn v koupelně i jinde v interiéru.

SORG TRADE s.r.o.

Skla pod krbová kamna a před krby

Lammas, s.r.o.

Zasklívání lodžií a balkonů. Montáže vnitřních a venkovních žaluzií a okenních sítí proti hmyzu.

FB LODŽIE s.r.o.

Provádíme výrobu, montáž a rekonstrukce železobetonových a hliníkových lodžií a balkonů. Realizujeme balkonová zábradlí osazená mimo plochu lodžie - předsunuté zábradlí. Používáme bezrámový zasklívací systém a montujeme celoprosklené lodžie.

NOVOTNÝ MIROSLAV Ing.

Prodej zahradní, dekorativní a dárkové keramiky. Nabízíme nábytek jako jsou kovové židle, stoly, lavice a houpačky nebo vázy a zahradní koule.

ESTOP, spol. s r.o.

Prodej a montáž dlažeb, obkladů, sanitární keramiky, vodovodních baterií, van, hydromasážních systémů, sprchových koutů a boxů.

Megamont s.r.o.

Jsme stavební firma a provádíme dodávky a montáž ocelových konstrukcí, zámečnické práce a opláštění budov. Dále pak fasády ze skla a projektové práce.

Zdenka Čermáková

Výroba užitkové, dekorační a dárkové keramiky.

Brno - Bosonohy,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

TECHNOFIBER, s.r.o.

Společnost TECHNOFIBER nabízí široký sortiment high-tech kompozitních výrobků a polotovarů pro celou řadu sportovních odvětví i průmyslových aplikací.

Brno - Zábrdovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Luděk Pelikán

Nabízí plný rozsah sklenářských prací jak na dílně tak i dodávky u zákazníka a také dodávku samotného materiálu. Hlavní činností sklenářství je zasklívání ve stavebnictví, výroba skla a jeho opracování pro interiéry.

Brno - Královo Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...