ABC Českého HospodářstvíSlužby
×

Služby - Firmy (Jihomoravský)

TERMO KOMFORT, s. r. o.

Nosným programem firmy jsou tepelná čerpadla pro potřeby rodinných domů i komerčních objektů a dodávka tepelné techniky pro komfortní a energeticky úsporné vytápění.

PHDR. HELENA PINKOVÁ

Brno - Maloměřice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

W H P TECHNIK s.r.o.

Měřicí technika - posuvná měřidla, mikrometry, dutinoměry, výškoměry, metry, 3D měřící stroje, mikroskopy, měrky, vodováhy.
Identifikační systémy - čárové kódy, termo a termotransferové tiskárny, EAN, snímače, datové terminály, etikety, TTR pásky.

Brno - Žabovřesky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

A PROFES s.r.o.

Jsme odborníky na personalistiku a vybíráme, prověřujeme a doporučujeme svým klientům pracovníky na míru. Provádíme dále dopravně psychologické testy.

Brno - Veveří,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

PROPAG SERVIS BRNO s.r.o.

Nabídka komplexních služeb v oblasti reklamy.

Brno - Černá Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

LAMEX 01 spol. s r.o.

Prodáváme elektrické ruční nářadí a příslušenství. Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodním prodejem brusiva. Vyrábíme lamelové kotouče. Pronajímáme ruční nářadí. Dále nabízíme zahradní techniku, pracovní obuv, světelnou techniku a úložné systémy.

Boskovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

EUROLINE BOHEMIA spol. s r.o.

Poskytujeme typové projekty rodinných domů a bungalovů - 620 projektových řešení. Katalog rodinných domů s DVD, projektové studie, projekty pro ohlášení, pro stavební povolení a realizaci stavby.

Saron statika s.r.o.

Zajišťení kompletní dodávky v oboru statického zajišťování staveb,sanací a řešení vlhkosti.Statické zajištění,Prodej výztuží,Vlhkost budov,Mikropiloty