ABC Českého HospodářstvíSlužbyCestovní kanceláře, jízdenky, letenky
×

Cestovní kanceláře, jízdenky, letenky - Firmy (Jihomoravský)

PROMABYT a.s.

Veselí nad Moravou,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ALBION - jazyková a vzdělávací agentura, spol. s r.o.

V oblasti jazykového vzdělávání působíme aktivně od roku 1992. Vynikáme především v oblasti systémové spolupráce s podnikovou sférou a státními institucemi, kterým zabezpečujeme komplexní jazykovou přípravu.

ING. MARINA SEDLÁKOVÁ

Překladatelství a tlumočnictví

Mgr. Petr Stojan

Společnost poskytuje nebankovní půjčky a úvěry, dále se zabývá prodejem zájezdů, jízdenek, letenek, jízdenek na trajekty, ale i prodejem vstupenek.

Brno - Královo Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

CK NOVALJA - Karel Hrdina

Cestovní kancelář Novalja je zaměřená na zájezdy a pobyty v Chorvatsku, především pro rodiny s dětmi. Chorvatsko - dovolená u moře s dětmi. Apartmány, hotely a penziony v Chorvatsku. Chorvatsko - ubytování v soukromí. Okružní plavby lodí po Jadranu.

Michal Nevěděl

Internetový prodej pobytových a poznávacích zájezdů do celého světa.

Boskovice - Mladkov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Agentura CHATA, s.r.o.

Nabízíme chaty a chalupy pro dovolenou v Čechách a na Slovensku v exkluzivních lokalitách-Krkonoše, Šumava, Třeboňsko, Jeseníky, Český ráj, Jižní Morava, Beskydy, Jižní Čechy, Adršpach. Levné i komfortní chaty a chalupy pro rodiny i větší skupiny.

Brno - Slatina,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

HORIZONT TRAVEL, s.r.o.

Cestovní kancelář nabízí zájezdy do celého světa s možností timeshare. Dále poskytuje komplexní cestovní pojištění a zajištuje pronájem aut.

Top Dive s.r.o

Cestovní kancelář specializující se na zájezdy za potápěním - Egypt (potápěčská safari, Hurghada, Safaga, Dahab), Maledivy, Filipíny, Mexiko, Norsko, Mosambik atd. Škola potápění - kurzy potápění pro začátečníky i pokročilé, potápěčský obchod.

Tišnov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

DORADA atlantic, s.r.o.

Agentura zaměřená na Big Game Fishing. Mořský rybolov v Africe Cape Verde - Kapverdy. Mečoun, tuňák, wahoo, dorado, žralok. Základna ve městě Mindelo, na ostrově Sao Vicente. Světová top destinace pro lov bojovné ryby mečouna modrého (blue marlin).

Ivana Jokešová

Dovolená po celém světě. Nabízíme zájezdy pouze renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří, se kterými máme řádně podepsané smlouvy.

Boskovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...