ABC Českého HospodářstvíSlužbyCestovní kanceláře, jízdenky, letenky
×

Cestovní kanceláře, jízdenky, letenky - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

ALBION - jazyková a vzdělávací agentura, spol. s r.o.

V oblasti jazykového vzdělávání působíme aktivně od roku 1992. Vynikáme především v oblasti systémové spolupráce s podnikovou sférou a státními institucemi, kterým zabezpečujeme komplexní jazykovou přípravu.

ING. MARINA SEDLÁKOVÁ

Překladatelství a tlumočnictví

Mgr. Petr Stojan

Společnost poskytuje nebankovní půjčky a úvěry, dále se zabývá prodejem zájezdů, jízdenek, letenek, jízdenek na trajekty, ale i prodejem vstupenek.

Brno - Královo Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

CK NOVALJA - Karel Hrdina

Cestovní kancelář Novalja je zaměřená na zájezdy a pobyty v Chorvatsku, především pro rodiny s dětmi. Chorvatsko - dovolená u moře s dětmi. Apartmány, hotely a penziony v Chorvatsku. Chorvatsko - ubytování v soukromí. Okružní plavby lodí po Jadranu.

Agentura CHATA, s.r.o.

Nabízíme chaty a chalupy pro dovolenou v Čechách a na Slovensku v exkluzivních lokalitách-Krkonoše, Šumava, Třeboňsko, Jeseníky, Český ráj, Jižní Morava, Beskydy, Jižní Čechy, Adršpach. Levné i komfortní chaty a chalupy pro rodiny i větší skupiny.

Brno - Slatina,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

HORIZONT TRAVEL, s.r.o.

Cestovní kancelář nabízí zájezdy do celého světa s možností timeshare. Dále poskytuje komplexní cestovní pojištění a zajištuje pronájem aut.

DORADA atlantic, s.r.o.

Agentura zaměřená na Big Game Fishing. Mořský rybolov v Africe Cape Verde - Kapverdy. Mečoun, tuňák, wahoo, dorado, žralok. Základna ve městě Mindelo, na ostrově Sao Vicente. Světová top destinace pro lov bojovné ryby mečouna modrého (blue marlin).

Společnost moravských okresních drah, spol. s r. o.

Zajištění nepravidelné osobní dopravy - organizování výletních charterových vlaků na území celé ČR,právní zastoupení subjektů v řízeních před DÚ a MD ve věcech omezení a zastavení dopravy, při změně kategorie dráhy a v řízeních o zrušení dráhy,

KENYA TRAVEL s.r.o.

Cestovní kancelář Kenya Travel, dovolená v Africe, Keňa a safari na dosah ruky! exotická rodinná dovolená,safari, ostatní destinace,last minute,letenky.

Ing. Jiří Lepka

Gastronomická cestovní agentura, zájezdy za pivem a vínem. Pivní a vinné lázně. Ubytování v pivovarech a ve vinných sklípcích.

Pavel Hégr - ČESTYL

Nabízíme poznávací a cestovní pobyty v zahraničí i na tuzemsku.

Brno - Husovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Tomáš Hladký

Potní zájezdy, zahraniční zájezdy, tuzemské zájezdy.

Brno - Líšeň,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Cestomilové s.r.o.

Degustujte vína v Burgundsku, objevte slunné pláže Azurového pobřeží a nasajte vůni levandule v Provence s největšími specialisty na Francii.

Brno - Nový Lískovec,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...